اینستاگرام

آموزش حذف اکانت اینستاگرام بدون داشتن رمز

حذف یا دلیت کردن کامل پیج اینستاگرام بدون داشتن رمز و پسورد مبحث مقاله امروز ما هست. برای حذف اکانت اینستاگرام باید پسوردی که موقع ایجاد حساب اینستاگرام داده شده است را دانست. اما ما در این مقاله به حذف اکانت اینستاگرام بدون داشتن رمز یا پسورد پرداخته ایم تا به کسانی که به هر دلیلی پسورد را در دسترس ندارند یا فراموششان شده است و خواهان حذف حساب خود هستند کمک کوچکی کرده باشیم.  تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید تا با روش دلیت اکانت اینستاگرام بدون رمز آشنا شوید.

حذف پیج اینستاگرام بدون پسورد

 

سوالی که ممکن است ذهن بسیاری از افراد را درگیر کرده باشد این است، که آیا دلیت اکانت اینستاگرام بدون داشتن پسورد امکان پذیر است یا خیر؟ در جواب به این سوال باید گفت بله. حذف کردن یا همان دلیت کردن اکانت اینستاگرام بدون داشتن پسورد نیز امکان پذیر است اما این مورد هم شرایط خود را دارد. در این نوع حذف کردن حتما باید ایمیل ثبت نام در شبکه اجتماعی اینستاگرام را داشته باشید.حذف کردن اکانت اینستاگرام به صورت کامل بدون داشتن پسورد تنها زمانی امکان پذیر خواهد بود که شما ایمیل یا شماره تلفنی که هنگام ثبت نام و ساخت اکانت از آن استفاده کردید را داشته باشید.

دلیت اکانت اینستاگرام بدون رمز

حذف اکانت اینستاگرام بدون رمز

حذف اکانت اینستاگرام دو نوع دارد: موقت و دائم

• موقت

حذف اکانت اینستاگرام به صورت موقت برای افرادی مناسب است که مدتی در اینستاگرام فعالیت داشته اند و از این نرم افزار در گوشی خود به راحتی استفاده کرده اند. اما به هر دلیلی تصمیم می گیرند برای مدتی در اینستاگرام فعالیت نداشته باشند و از اکانت یا حسابی که در این شبکه اجتماعی ایجاد کرده بودند استفاده نکنند و اکانت آن ها برای دوستان ، آشنایان و خانواده قابل مشاهده نباشد. در این صورت این افراد می توانند  از روش حذف اکانت به صورت  موقت استفاده کنند.

• دائم

حذف اکانت اینستاگرام به صورت دائم هم برای آن دسته از افرادی مناسب است که قصد دارند اکانت اینستاگرام خود را به طور کامل و برای همیشه از اینستاگرام پاک کنند تا هیچ رد و اثری از حسابشان در اینستاگرام باقی نماند.

نکات مهم دلیت اکانت اینستاگرام

 

اگر در نهایت تصمیم خود را قطعی کرده و قصد حذف کردن اکانت اینستاگرام خود را دارید باید به چند نکته بسیار مهم قبل از دلیت کردن اکانت اینستاگرام دقت کنید. حذف کردن حساب اینستاگرام باعث می شود تا به طور کلی صفحه خود را در اینستاگرام از دست بدهید و بدانید که امکان بازگردانی اکانت دلیت شده  بعد از یکماه از زمان دلیت  به هیچ وجه امکان پذیر نیست. نکته دومی که موقع حذف حساب اینستاگرام باید بدانید این است که با حذف کردن اکانت خود تمامی فعالیت هایی که قبلا در برنامه اینستاگرام انجام داده اید به طور کامل حذف می‌شوند. مانند لایک کردن پست های مختلف ، کامنت گذاشتن زیر پست های مختلف ، پست هایی که در صفحه خود به اشتراک گذاشته اید ، پیام هایی که در دایرکت به افراد داده اید و در کل تمام اطلاعات مربوط به اکانت شما . نکته مهم دیگه در مورد دلیت حساب اینستاگرام این است که شما بعد از حذف کردن اکانت خود به هیچ وجه نه شما و نه شخص دیگری در اینستاگرام نمیتواند از یوزرنیم قبلی شما استفاده کند و در واقع باز کردن حساب یا اکانت جدیدی با آیدی قبلی شما در اینستاگرام امکان پذیر نیست. اگر شما هر کدام از روش های دلیت اکانت اینستاگرام ، موقت و دائم را انتخاب کنید ، فق تا یکماه فرصت دوبراه فعال کردن آن اکانت را دارید.

حذف پیج اینستاگرام بدون هیچی

بهترین و ساده‌ترین روش موجود برای حل مشکل  اینستاگرام شما این است که انجام این پروسه را بر عهده کارشناسان واحد پشتیبانی اینستا جوکار قرار دهید. بدین منظور یک تماس کوتاه با شماره‌های ضمیمه شده برقرار سازید. کارشناسان ما با دریافت برخی مشخصات از سوی شما پروسه دلین اکانت اینستاگرام بدون ایمیل و شماره را آغاز می‌کنند و حتی اگر لازم باشد به طور مستقیم با پشتیبانی اینستاگرام ارتباط برقرار خواهند کرد و نهایتا اکانت اینستاگرام‌تان را بدون نیاز به رمز و شماره تلفن دلیت می‌کنند. پس بهترین و بی‌دردسرترین روشی که می‌توانید از آن برای حل مشکل اینستاگرام خود استفاده کنید، مربوط به تماس گرفتن با کارشناسان اینستا جوکار  می‌شود.

روش های حذف اکانت اینستاگرام

برای دلیت کردن اکانت اینستاگرام روش های زیادی وجود دارد که شما می‌ توانید بنا به شرایطتان و در دسترس بودن روش ها یکی را انتخاب کنید. حذف اکانت از طریق سایت و گوشی از روش های حذف  اکانت اینستاکرام است. در ادامه همین مقاله در مورد حذف اکانت اینستاگرام با هر دو روش بیشتر صحبت می کنیم.

حذف کردن اکانت اینستاگرام از طریق گوشی

 

این روش یعنی حذف اکانت اینستاگرام از طریق گوشی یکی از قابلیت هایی است که به تازگی به اینستاگرام اضافه شده است. در نسخه های قدیمی حتما برای حذف اکانت ، افراد باید به سایت اصلی اینستاگرام سر می زدند.

حذف اکانت اینستاگرام با گوشی یکی از راه های حذف اکانت است، برای این که با این روش ، اکانت خود را حذف کنید باید ابتدا وارد اپلیکیشن اینستاگرام شوید. بعد از آن وارد صفحه اصلی خود و بخش پروفایل شوید و بر روی سه خط موازی که در سمت راست وجود دارد کلیک کنید. سپس پنجره ای برای شما باز می شود و شما باید بر روی بخش  SETTINGSکلیک کنید.

برای این که اکانت را حذف کنید باید دو مرتبه رمز حساب خود را وارد کنید ، با کلیک کردن یک پنجره که حاوی بسیار زیادی تنظیمات است برای شما باز می شود. در این صورت شما باید بر روی HELP کلیک کنید و با کلیک کردن بر روی آن وارد بخش HELPCENTER شوید.

مطالب یشنهادی :

آموزش بازیابی و برگرداندن پیج هک شده اینستاگرام

رفع مشکل ارسال نشدن کد امنیتی اینستاگرام

اگر رمز اکانت خود را فراموش کرده اید برای حذف اکانت وارد FORGET PASSWORD شوید، در این حالت شما وارد بخش مرورگر اینستاگرام می شوید و باید بر روی  MANAGING  YOUR ACCOUNT کلیک کنید و بعد بر روی DELETED ACCOUNT کلیک کنید. با وارد شدن به بخش  DELETED ACCOUNT اینستاگرام سوالی را از شما می پرسد که چرا خواهان حذف اکانت خود هستید؟ و گزینه های زیادی را برای شما باز می کند. با این سوال اینستاگرام قصد دارد تا اگر مشکلی در اکانت خود دارید را برای شما برطرف کند و شما را از حذف اکانت منصرف کند. بنا به شرایط ، شما دلیل حذف اکانت خود را انتخاب می کنید و اگر هیچ دلیلی برای حذف اکانت نداشته باشید می توانید گزینه  SOMETHING ELSE  را انتخاب کنید.

با داشتن ایمیل یا شماره تلفن می توانید رمز خود را بازیابی کنید، برای این که اکانت را حذف کنید باید دو مرتبه رمز حساب خود را وارد کنید. دلیل وارد کردن دو مرتبه رمز این است که اینستاگرام بداند صاحب اصلی اکانت برای حذف کردن آن اقدام کرده است نه فرد دیگری.

شما می توانید از طریق تنظیمات اینستاگرام اکانت خود را حذف کنید، حال اگر رمز حساب خود را فراموش کرده اید باید وارد بخش FORGET PASSWORD شوید و یک رمز جدید برای اکانت خود انتخاب کنید و سپس برای حذف کردن اکانت خود اقدام نمایید. حذف اکانت شما با موفقیت انجام شد.

حذف اکانت اینستاگرام بدون داشتن ایمیل و شماره

بهترین راه برای دلیت اکانت اینستاگرام بدون داشتن شماره و ایمیل این است که برای پشتیبانی اینستاگرام ایمیل بفرستید و مشکلتان را مطرح کنید. برای گزارش و درخواست دلیت اکانت اینستاگرام بدون پسورد و شماره  یک متن درخواست به زبان انگلیسی بنویسید و آن را برای ایمیل پشتیبانی اینستاگرام  ارسال کنید ، تا به شما برای پاک کردن حساب اینستاگرام بدون داشتن ایمیل و شماره کمک کنند.

SECURITY@MAIL.INSTAGRAM.COM

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
پشتیبانی