آموزش هااینستاگرام

بازیابی پیج دیسیبل شده اینستاگرام

دیسیبل یا غیرفعال شدن پیج اینستاگرام واقعا یکی از اتفاقات خیلی بدی در حوزه اینستاگرام است که ممکن است برای هر پیجی در اینستاگرام پیش بیاید.وقتی پیج شما DISABLED یا غیرفعال شود.اکانت شما دیگر در نتایج سرچ اینستاگرام ظاهر نمیشود و وقتی به سراغ آن بروید تبدیل به کاربر اینستاگرام یا همان INSTAGRAM USER میشود.لازم به ذکر است که شما قبل از اینکه با مشکل INSTAGRAMMER شدن پیج روبه شوید ، ابتدا با خطای CONFIRM IT’S YOU TO LOGIN روبه رو میشوند که اگر کاربر بتواند به درستی این مرحله را پشت سر بگذارد در همان لحظه پیج اینستاگرام او فعال میشود و دیگر با خطای حساب شما به دلیل نقض شرایط ما غیرفعال شده است با نحوه بازیابی حسابتان اشنا شوید روبه رو نمیشوند.شاید این سوال در ذهنتون باشه که دیسیبل شدن پیج اینستاگرام یعنی چه؟ دیسیبل شدن پیج یعنی همان غیرفعال و از دسترس خارج شدن پیج؛ خوب بیشتر از این وقت را تلف نمیکنیم و به سراغ روش های حل مشکل YOUR ACCOUNT HAS BEEN DISABLED FOR VIOLATING OUR TERMS میرویم.توجه داشته باشید که هزینه بازگردانی پیج دیسیبل شده بسیار زیاد هست پس سعی کنید از اموزش های هین مقاله استفاده کنید تا درگیر هزینه های بالا نشوید.

بازیابی پیج دیسیبل شده

روش های بسیار زیادی برای بازگردانی اکانت دیسیبل شده اینستاگرام وجود دارد، که مطمئنا داخل اینترنت که گشت زدید با سه تا فرم تکراری در تمام سایت ها روبه رو شدید. اما ما در این مقاله بهترین و جدیدترین روش های بازیابی پیج DISABEL شده اینستاگرام  از جمله روش بازگردانی پیج دیسیبل شده در سال ۲۰۲۲ ، را در اختیار شما قرار داده ایم.

این مقاله جامع و کامل و بروز ترین آموزش بازیابی پیج های دیسیبل شده اینستاگرام هست.به سادگی از کنار این آموزش رد نشوید.

بازیابی پیج دیسیبل و غیرفعال شده-account disabled

دیسیبل شدن اکانت اینستاگرام

در ابتدا به اطلاعتان برسانم که اگر با مشکل ارور ۳۰ روزه اینستاگرام یا همان دیسیبل شدن ۳۰ روزه روبه شده اید مقاله رفع خطای CONFIRM IT’S YOU TO LOGIN را مشاهده کنید. در مقاله ای که بهش اشاره کردیم روش های رفع خطای THANKS FOR PROVIDING YOUR INFO یا همان با تشکر از ارائه اطلاعات خود را هم بیان کرده ایم. زمانی که پیج اینستاگرام شما دیسیبل یا غیرفعال شود وقتی از طریق برنامه اینستاگرام اقدام به ورود کنید با خطای “YOUR ACCOUNT HAS BEEN DISABLED FOR VIOLATING OUR TERMS” روبه رو میشوید که در پایین آن هم یکی از عبارت های LEARN MORE یا APPEAL برای شما نمایش داده میشود.

روش اول بازگردانی اکانت دیسیبل شده 

در ابتدا شما باید این مسیر را طی کنید که ببینید حساب اینستاگرام شما اصلا قابل بازیابی هست یا نه برای این کار وارد برنامه اینستاگرام شده به صفحه ورود اینستاگرام رفته نام کاربری و پسورد پیج خود را وارد کنید.وقتی پیغام YOUR ACCOUNT ERROR HAS BEEN DISABLED DUE TO A BREACH OF OUR TERMS. LEARN HOW TO RECOVER YOUR ACCOUNT به شما نمایش داده شد. فیل.تر شکن خود را روشن کرده و روی LEARN MORE یا APEAL کلیک کنید.

بازیابی پیج دیسیبل و غیرفعال شده-account disabled

وقتی روی LEARN MORE کلیک کردید با صفحه ای مثل تصویر زیر روبه رو میشوید. اگر گزینه ای با رنگ به نام LET US KNOW یا به ما اطلاع دهید وجود داشت .یعنی اکانت شما قابل بازگردانی هست.

بازیابی پیج دیسیبل و غیرفعال شده-account disabled

خوب بعد از اینکه مطمئن شدید اکانت دیسیبل شده شما قابل بازگردانی هست کافیست روی LET US KNOW کلیک کرده تا وارد فرم درخواست تجدید نظر اینستاگرام شوید.که در ادامه و در روش های بعدی شیوه پر کردن فرم را برایتان توضیح میدهیم.

خطای CONNECTIONS ERROR 

بسیاری از دوستان اعلام کرده اند که هنگامی که از طریق برنامه قصد ورود به فرم دیسیبل اینستاگرام دارند با خطای CONNECTIONS ERROR TRY AGAIN  روبه رو میشوند.

بازیابی پیج دیسیبل و غیرفعال شده-account disabled

برای رفع این مشکل شما میتوانید از طریق وب اینستاگرام به اکانت خود وارد شوید و به فرم رفع دیسیبلی اینستاگرام بروید.ابزار تغییر IP خود را روشن کرده و  به این سایت بروید، نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کرده و روی ورود به حساب کلیک کنید تا پیغام دیسیبلی به شما نمایش داده شود و شما از HTTPS به بعد را انتخاب و روی باز کردن کلیک کنید، یا آن را کپی کرده و در سرچ مرورگر خود وارد کنید.

بازیابی پیج دیسیبل و غیرفعال شده-account disabled

مشکل SORYY WE COULDNT

خوب مسلما وقتی اکانت شما دیسیبل میشه اینستاگرام شما رو از پیج خارج میکنه و پیغام از سیستم حساب خود خارج شده اید ممکن است مالک حساب گذرواژه را تغییر داده باشد به شما نمایش داده میشود .یک نکته ای هست که بسیاری از افراد برای رفتن به صفحه ورود اینستاگرام و درخواست تجدید نظر دچار مشکل میشوند و زمانی که روی LOGIN یا ورود به سیستم کلیک میکنند.  با خطای SORYY. WE COULDENT COMPLETE YOUR REQUEST.PLEASE TRY AGAIN IN A MOMENT یا به ترجمه فارسی متاسفانه نتوانستیم درخواست شما را انجام دهیم .لطفا چند لحظه دیگر دوباره امتحان کنید .روبه رو میشوند.برای رفع این خطا کافیست روی DISMISS  یا رد کردن کلیک کنید و بعد در پایین صفحه روی رفتن به حساب دیگری یا SWITCH ACCOUNT کلیک کنید.

بازیابی پیج دیسیبل و غیرفعال شده-account disabled

روش دوم بازیابی اکانت DISABLED شده

جدیدترین روش بازگردانی پیج دیسیبل شده : روش دوم بازگردانی پیج دیسیبل شده تضمینی ، ارتباط با کارشناسان شرکت متا در فیسبوک هست .در این روش امکان بازیابی پیج خیلی بیشتر از بقیه روش ها هست و در ضمن در این روش شما نیازی نیست روزها منتظر ایمیل یا پاسخ اینستاگرام بمانید .مراحل انجام این روش را در ادامه توضیح میدهیم.فقط توجه کنید حین چت اصلا عجله ای نکنید و وقتی پیامی ارسال کردید صبر کنید تا خوب جوابتون بده و سوالات بعدی رو بپرسه بعد جواب بدید.

– فیل.. تر شکن روشن کرده و وارد سایت فیسبوک شوید و یک اکانت فیسبوک بسازید. بعد از ساختن حساب و وارد شدن به فیسبوک در قسمت سرچ بالای صفحه عبارت META FOR BUSINESS را وارد کرده و روی نام کاربری آن کلیک کرده تا وارد صفحه چت شوید.

بازیابی پیج دیسیبل و غیرفعال شده-account disabled

– وقتی وارد صفحه چت شدید در ابتدا عبارت HI را تایپ و ارسال کنید تا به شما پاسخ دهد..بعد از این که پاسخ داد روی LEARNING RESOURCES کلیک کنید.

بازیابی پیج دیسیبل و غیرفعال شده-account disabled

– در مراحل بعدی هر سوال از شما پرسید با عبارت NO به او پاسخ دهید تا پیامی مثل پیام زیر برایتان بفرستد و چند گزینه جلوی راهتان قرار دهد.که شما ACCOUNT DISABLED را انتخاب و ارسال کنید.

بازیابی پیج دیسیبل و غیرفعال شده-account disabled

– در پاسخ به شما میگوید چه اکانتی از شما غیرفعال شده و گزینه به شما نشان میدهد که شما INSTAGRAM ACCOUNT را انتخاب و ارسال کنید.

بازیابی پیج دیسیبل و غیرفعال شده-account disabled

– در مرحله بعد به شما میگوید از طریق لینک زیر درخواست تجدید نظر کنید و بعدش میپرسه که مفید بود یا نه که شما NO را انتخاب میکنید

بازیابی پیج دیسیبل و غیرفعال شده-account disabled

– خوب در آخر شما باید یک پیغام به زبان انگلیسی بنویسید و ارسال کنید.باید توضیح دهید که اکانت شما به اشتباه غیرفعال شده است و حتما حتما نام کاربری اکانت غیرفعال شده و دیگر مشخصات اکانت غیرفعال شده از جمله ایمیل و شماره تلفن را در آن توضیحات درج کنید.

بازیابی پیج دیسیبل و غیرفعال شده-account disabled

متن درخواست بازگردانی پیج اینستاگرام 

ببینید دوستان عزیز اگر شما هم به دنبال متن های آماده برای درخواست بازگردانی پیج هستید باید بگویم سخت در اشتباهید.شما باید بیاید ببینید دلیل بسته شدن پیجتون چی بوده و طبق اون دلیل متن درخواستتون رو بنویسید و اگه متن های اماده استفاده کنید احتمال برگشت پیجتون کم هست چرا ؟ فرض کنید پیج شما بخاطر فعالیت غیرمعمول(استفاده از آنفالویاب) یا زدن فالور فیک بسته شده بعد متن درخواست شما درباره کپی رایت باشه خوب اینجور هیچ وقت نمیتونید پشتیبانی اینستا رو قانع کنید . پس سعی کنید برای متن درخواست بازگردانی پیج دیسیبل شده ، متن مناسب با دلیل بسته شدن پیج خود را بنویسید.نکته دیگه هم این هست که به هیچ وجه در متن اشاره نکنید که اشتباه از شما بوده و تاکید کنید که این اشتباه اینستاگرام بوده و به نوعی دروغ بگید.بالفرض مثال اگه پیج شما بخاطر مثلا پست کردن یه عکس غیرقانونی دییسیبل شده تو متن درخواست بگید که پیج من هک شده و هکر از عمد این نقض قوانین رو انجام داده که پیج من بسته بشه، دیگه زیاد این موضوع رو کش نمیدیم که آموزشمون طولانی بشه !!!

خوب بعد از ارسال پیغام گفته شده دیگر نیاز به انجام کار دیگری نیست و شما باید در ادرس ایمیلی که وارد کردید منتظر پیغام فعالسازی حساب  اینستاگرامتان باشید. طبق اکانت های که ما از این روش بازگردانی کردیم تقریبا ۲۴ ساعت طول میکشد تا اکانت شما فعال شود.اما اگر بعد از ۲۴ ساعت پیغامی دریافت نکردید ابتدا پوشه اسپم یا هرزنامه ایمیل خود را برسی کنید.اگر در آنجا هم پیامی ندیدید. به سراغ روش های بعدی ریکاوری اکانت دیسیبل شده بروید. توجه کنید اگر حین چت گزینه های ذکر شده برایتان ظاهر نشد، باید با چند گوشی مختلف تست کنید تا مراحل رو تکمیل کنید ، البته ارزشش رو داره چون این روش تضمینی هست.

روش سوم برگرداندن پیج غیرفعال شده 

در روش قبلی ما روش بازگردانی پیج دیسیبل شده از طریق فیسبوک را به شما آموزش داددیم اما در این روش به برگرداندن اکانت اینستاگرام دی اکتیو شده از طریق خود برنامه اینستاگرام میپردازیم.

– ابتدا طبق همان روش اول وارد صفحه ورود اینستاگرام شوید آیدی و پسورد خود را وارد کنید و بعد از اینکه خطای دیسیبل شدن به شما نمایش داده شد با فیل..تر شکن روشن روی LEARN MORE یا APEAL کلیک کنید تا وارد صفحه ای مثل تصویر زیر شوید. در اینجا  شما یک پیغام با عنوان WAS THIS HELPFUL ?  مشاهده میکنید که شما روی NO بعد از بین گزینه ها OTHER را انتخاب و در کادر OPTIONAL یک توضیح مثل توضیح روش قبل وارد کنید .حتما در توضیحات آدرس ایمیل خود را وارد کنید.

بازیابی پیج دیسیبل و غیرفعال شده-account disabled

بعد از وارد کردن توضیحات روی SUBMIT کلیک کنید تا درخواست شما برای پشتیبانی اینستاگرام ارسال شود.

روش چهارم RECOVERY ACCOUNT DISABLED INSTAGRAM

اگر با استفاده از سه روش قبل نتوانستید اکانت اینستاگرام خود که حال به INSTAGRAM USER یا همان کاربر اینستاگرام تبدیل شده را بازگردانی کنید. روش چهارم را برای برگرداندن پیج دیسیبل شده اینستاگرام از طریق فرم بازیابی پیج هک شده پیاده سازی کنید.

– وارد صفحه ورود اینستاگرام شده و روی FORGOT PASSWORD کلیک کنید.

بازیابی پیج دیسیبل و غیرفعال شده-account disabled

– در این مرحله در کادر موجود نام کاربری پیج غیرفعال شده خود را تایپ کنید و روی NEED MORE HELP در پایین صفحه کلیک کنید.

بازیابی پیج دیسیبل و غیرفعال شده-account disabled

– در این مرحله شما وارد فرم پشتیبانی اینستا گرام میشوید. مراحل پرکردن این فرم را براتون توضیح میدم.

بازیابی پیج دیسیبل و غیرفعال شده-account disabled

– در دو کادر اول آدرس ایمیل خود را وارد کنید.در کادر اول ایمیلی که برای ساخت حساب خود استفاده کردید و در کادر دوم ایملی که به آن دسترسی دارید.

– در مرحله بعد از بین گزینه دوم و سوم پیج با عکس های شخصی یا پیج بدون عکس شخصی یکی را تیک بزنید.

– در مرحله بعد تیک روبه روی اکانت من هک شده است را بزنید و در آخر رو SUBMIT در پایین صفحه کلیک کنید.

– در کادر آخر هم یکسری توضیحات ازتون میخاد که براتون میزارم، اما شما آیدی پیج، فول نیم پیج، شماره و ایمیل پیج رو هم به آخر متن اضافه کنید.

(HELLO, DO NOT BE BORED, MY PAGE IS OUT OF REACH AND I DO NOT KNOW THE REASON AND I DID NOT DO ANYTHING TO BREAK YOUR RULES. HELP ME TO BE ABLE TO RETURN MY PAGE AGAIN. THANK YOU

اگر بتوانید تعداد فالوور و فالووینگ ها رو هم بنویسید احتمال بازگشت پیجتون از این روش بیشتر میشه. کار شما به اتمام رسید حالا باید وارد ایمیل خود شده و منتظر پیام ایمیل از طرف اینستاگرام بمانید. اگر پیام فعالسازی برایتان نیامد احتمالا پیامی حاوی یک کد برایتان ارسال شود که باید عکس بگیرید و در جواب ایمیل بفرستید، که شیوه عکس گرفتن و فرستادن در انتهای همین مقاله گفته شده. فقط توجه کنید زمانی که دارید عکس در جواب ایمیل میفرستید، متن بالا رو هم همراهش بفرستید.اگر به درستی مراحل را انجام داده باشید چندین ساعت بعد پیام فعالسازی حساب اینستاگرام برای شما در همان ایمیل ارسال میشود.اگر فرم گفته شده فرم پشتیبانی اینستاگرام برایتان باز نشد و بعد از کلیک روی NEED MOR HELP با صفحه سفید مواجه شدید حتما مدت زیادی از غیرفعال بودن اکانت شما گذشته و باید بگویم متاسفانه از این روش نمیتوانید استفاده کنید.

روش پنجم بازیابی پیج دیسیبل شده 

در این روش بازگردانی شما باید دو لینک دیسیبل اینستا تقریبا شبیه هم را همزمان با هم پر کنید و ارسال کنید.یکی از فرم ها که در اینترنت رایج هست ولی هیچ وقت تنهایی کارساز نیست و نیاز به یک فرم کمکی داشت که من برای اولین بار در اینترنت اونو منتشر میکنم. طریقه پر کردن این فرم ها رو در ادامه براتون توضیح میدم.

 • ابتدا وارد فرم اول به این آدرس HTTPS://HELP.INSTAGRAM.COM/CONTACT/1784471218363829  شوید .
 • در کادر اول نام کامل پیج خود را وارد کنید.(نام کامل همانیست که زیر پروفایل پیج نوشته شده).
 • در کادر دوم آیدی یا نام کاربری پیج غیرفعال شده خود را بدون @ وارد کنید.
 • در کادر سوم آدرس ایمیلی که روی اکانتتان بود وارد کنید.اگر نبود ایمیل دیگری(در دسترس)وارد کنید.
 • کادر چهام هم عبارت UNITED STATES را وارد کنید.
 • در کادر آخر هم یک توضیحات بنویسید که حساب شما به اشتباه غیرفعال شده است .

بازیابی پیج دیسیبل و غیرفعال شده-account disabled

خوب فرم اول را به ترتیب توضیح دادیم .فقط قبل از زدن روی ارسال از متصل بودن فیل..تر شکن خود مطمئن شوید.وقتی ارسال کردید حدود ده دقیقه بعد فرم بعدی رو به این  HTTPS://WWW.FACEBOOK.COM/HELP/INSTAGRAM/CONTACT/606967319425038  آدرس پر کنید. این فرم هم دقیقا مثل فرم قبلی است فقط به جای کشور در کادر چهارم از شما شماره تلفن میخواهد.که شما شماره تلفن خود را با صفر وارد کنید.به هیچ وجه با کد +۹۸ وارد نکنید و در آخر روی ارسال بزنید.در این روش و این دو فرم هیچ پیامی مبنی بر دادن کد به ایمیل و عکس بگیر و این قضایا وجود نداره و بین یک تا ۲۴ ساعت بعد پیام فعالسازی حساب به ایمیلتون ارسال میشه. اگر نیومد چه کنیم ؟اگر نیومد دوباره اقدام به پر کردن دو فرم بکنید این دو فرم تنها فرم هایی هستند که امکان بازیابی سریع پیج دیسیبل شده شما رو فراهم میکنند.فقط توجه کنید در هر ۲۴ ساعت یکبار بیشتر فرم پرنکنید چون ممکن فرم ها براتون بلاک بشه و پیغام YOU CAN NOT USE THIS FEATURE NOW یا همون اکنون نمیتوانید از این ویژگی استفاده کنید روبه رو میشوید که در انتهای همین مقاله بیشتر در موردش توضیح میدیم.

خطای به اینستاگرام بروید و تایید کنید

اگر شما هم هنگام ارسال فرم دیسیبلی با خطای BEFORE REQUESTING A REVIEW, GO TO INSTAGRAM AND CONFIRM THAT THIS IS YOU یا به فارسی قبل از درخواست بررسی، به INSTAGRAM بروید و تأیید کنید که این شما هستید روبه رو شده اید باید بگویم که شما قبل از ارسال فرم باید یک تایید هویت یا همان من ربات نیستم را انجام دهید.که در این مورد در مقاله  رفع خطا  CONFIRM IT’S YOU TO LOGIN مفصل در موردش توضیح داده ایم.اما اگر با انجام آن کار باز هم هنگام ارسال فرم خطای CONFIRM YOUR ACCOUNT TO REQUEST A REVIEW به شما نمایش داده شد ناچارا باید از این فرم  HTTPS://HELP.INSTAGRAM.COM/CONTACT/1652567838289083   برای درخواست استفاده کنید. توجه کنید تنها راه حل مقابله با خطای  قبل از درخواست بررسی، به INSTAGRAM بروید و تأیید کنید که این شما هستید همین روش هست.

روش ششم بازگردانی پیج غیرفعال شده 

در این روش ما میخواهیم از طریق فرم های فیسبوک اقدام به بازگردانی پیج غیرفعال شده اینستاگرام کنیم.در این روش هم شما باید دو فرم فیسبوک راهمزمان با هم پر و ارسال کنید.برای پر کردن فرم اول فیل..تر شکن خود را روشن کرده و وارد این  HTTPS://M.FACEBOOK.COM/SUPPORT/FORMS/FLOW_VIEW?ID=1652567838289083&_RDR  آدرس شده و روی NO یا خیر کلیک کنید.

بازیابی پیج دیسیبل و غیرفعال شده-account disabled

بعد از این که خیر را انتخاب کردید روی بعدی کلیک کنید تا وارد صفحه ای مثل تصویر زیر شوید.

بازیابی پیج دیسیبل و غیرفعال شده-account disabled

 • در کادر اول نام کامل پیج خود را وارد کنید.(نام کامل همانیست که زیر پروفایل پیج نوشته شده).
 • در کادر دوم آیدی یا نام کاربری پیج غیرفعال شده خود را بدون @ وارد کنید.
 • در کادر سوم آدرس ایمیلی که روی اکانتتان بود وارد کنید.اگر نبود ایمیل دیگری(در دسترس)وارد کنید.
 • کادر چهام هم عبارت UNITED STATES را وارد کنید.
 • در کادر آخر هم یک توضیحات بنویسید که حساب شما به اشتباه غیرفعال شده است .

و در آخر روی ارسال کلیک کنید تا درخواست شما برای فیسبوک ارسال شود. بعد از ارسال وارد فرم دوم فیسبوک به این  HTTPS://M.FACEBOOK.COM/HELP/CONTACT/606967319425038   آدرس شوید.

بازیابی پیج دیسیبل و غیرفعال شده-account disabled

 • در کادر اول نام کامل پیج خود را وارد کنید.(نام کامل همانیست که زیر پروفایل پیج نوشته شده).
 • در کادر دوم آیدی یا نام کاربری پیج غیرفعال شده خود را بدون @ وارد کنید.
 • در کادر سوم آدرس ایمیلی که روی اکانتتان بود وارد کنید.اگر نبود ایمیل دیگری(در دسترس)وارد کنید.
 • کادر چهام هم شماره تلفن خود را وارد کنید.
 • در کادر آخر هم یک توضیحات بنویسید که حساب شما به اشتباه غیرفعال شده است .

در این روش و این دو فرم مربوط به فیسبوک هم  هیچ پیامی مبنی بر دادن کد به ایمیل و عکس بگیر و این قضایا وجود نداره و بین یک تا ۲۴ ساعت بعد پیام فعالسازی حساب به ایمیلتون ارسال میشه. اگر نیومد چه کنیم ؟اگر نیومد دوباره اقدام به پر کردن دو فرم بکنید این دو فرم تنها فرم هایی هستند که امکان بازیابی سریع پیج دیسیبل شده شما رو فراهم میکنند.فقط توجه کنید در هر ۲۴ ساعت یکبار بیشتر فرم پرنکنید چون ممکن فرم ها براتون بلاک بشه و پیغام YOU CAN NOT USE THIS FEATURE NOW یا همون اکنون نمیتوانید از این ویژگی استفاده کنید روبه رو میشوید که در انتهای همین مقاله بیشتر در موردش توضیح میدیم.

روش هفتم بازیابی پیج غیرفعال شده 

در این روش که واقعا یکی از کارگشا ترین روش های بازیابی پیج دیسیبل شده هست شما کار سختی در پیش ندارید فقط کافیست فیل..تر شکن خود را روشن کرده و به این آدرس  HTTPS://HELP.INSTAGRAM.COM/CONTACT/1610459702591585  بروید.

بازیابی پیج دیسیبل و غیرفعال شده-account disabled

بعد از وارد شدن به فرم(تصویر بالا) در کادر اول نام کاربری خود را بدون @ وارد کرده و در کادر دوم یک توضیحات طولانی و مفصل در مورد اینکه حسابتون به اشتباه غیرفعال شده بنویسید.توجه کنید که در این توضیحات باید حتما آدرس ایمیل و شماره تلفن اکانت دیسیبل شده هم درج بشه و در نهایت روی ارسال کلیک کنید.

روش هشتم بازیابی پیج های دیسیبل شده 

یکی دیگر از روش های برگرداندن حساب غیرفعال شده اینستاگرام استفاده از فرم ارسال عکس هست در این روش هم طبق معمول فیل..تر شکن خود را روشن کرده و به این آدرس  HTTPS://HELP.INSTAGRAM.COM/CONTACT/1652567838289083  بروید و گزینه NO یا خیر را انتخاب کنید.

بازیابی پیج دیسیبل و غیرفعال شده-account disabled

 • در کادر اول نام کامل پیج خود را وارد کنید.(نام کامل همانیست که زیر پروفایل پیج نوشته شده).
 • در کادر دوم آیدی یا نام کاربری پیج غیرفعال شده خود را بدون @ وارد کنید.
 • در کادر سوم آدرس ایمیلی که روی اکانتتان بود وارد کنید.اگر نبود ایمیل دیگری(در دسترس)وارد کنید.
 • کادر چهام هم عبارت UNITED STATES را وارد کنید و روی ارسال کلیک کنید.

خوب بعد از این که روی ارسال کلیک کردید.دقایقی بعد یک ایمیل حاوی یک کد برای شما ارسال میشود

بازیابی پیج دیسیبل و غیرفعال شده-account disabled

– که شما همانند تصویر زیر باید کد ی که در ایمیل برایتان ارسال شده به همراه نام کاربری را با ماژیک روی یک برگه آچار بنویسید. ودر دستان خود بگیرید و شخصی دیگر از شما عکس بگیرد.

بازیابی پیج دیسیبل و غیرفعال شده-account disabled

– توجه کنید ما به دلایل شخصی بودن صورت را در نمونه عکس پوشاندیم اما شما این کار را نکنید و حتما کامل صورت و دست هایتان مشخص باشد .بعد از اینکه عکس را گرفتید . با استفاده از برنامه های موجود حجم آن را کاهش دهید. فیل..تر شکن خود را روشن کرده بعد به سراغ پیامی که در ایمیل برایتان ارسال شده بروید و در پایین پیام روی REPLAY ALL  یا پاسخ به همه کلیک کنید تا وارد مرحله ای مثل تصویر زیر شوید. ابتدا یک متن درخواست به انگلیسی بنویسید که حسابم غیرفعال شده است و …. بعد روی علامت مشخص شده در عکس زیر کلیک کنید و پیوست فایل را انتخاب و عکسی که گرفتید را انتخاب کنید.

بازیابی پیج دیسیبل شده

– خوب اگر شما مراحل را به درستی انجام داده باشید باید شکلی شبیه به تصویر زیر برایتان ظاهر شود.

بازیابی پیج غیرفعال شده ااینستاگرام

– خوب حالا کافیست روی علامت مشخص شده در تصویر بالا کلیک کنید تا جواب شما برای تیم پشتیبانی اینستاگرام ارسال شود. به همین راحتی شما توانستید درخواست تجدید نظر اینستاگرام برای مشکل غیرفعال شدن حساب را انجام دهید.

زمان بازگشت پیج دیسیبل شده

اگر شما مراحل بازیابی پیج دیسیبل شده اینستاگرام را به درستی انجام داده باشید نهایت بعد از ۴۸ ساعت اینستاگرام به ایمیل شما پاسخ میدهد. اما اخیرا کاربران گزارش کرده اند که در این روش بعد از ارسال عکس اینستاگرام هیچ پاسخی به پیج دیسیبل شده نمیدهد. اگر شما هم با این مشکل روبه رو هستید بهترین راه این است که عکس اولی که برای اینستاگرام میفرستید را بدون کد بنویسید یعنی فقط نام کاربری را روی برگه و در جواب بفرستید. با انجام این کار چون عکس شما کلا مشکل داره سریع به شما پاسخ میده و احتمالا پیام WE CAN’T GIVE YOU ACCESS TO THIS ACCOUNT OR HELP WITH YOUR REQUEST UNTIL WE RECEIVE AN ACCEPTED FORM OF ID THAT MATCHES THE INFORMATION LISTED ON THE ACCOUNT. یا ما نمی‌توانیم به شما اجازه دسترسی به این حساب یا کمک در مورد درخواست شما را بدهیم تا زمانی که یک فرم شناسایی پذیرفته‌شده که با اطلاعات فهرست‌شده در حساب مطابقت دارد دریافت نکنیم . که در ادامه به شیوه رفع این پیغام  هم میپردازیم.

رفع مشکل We can’t give you access to this account 

رفع مشکل WE CAN’T GIVE YOU ACCESS TO THIS ACCOUNT 

اگر شما هم هنگام بازگردانی پیج دیسیبل شده پیغام WE CAN’T GIVE YOU ACCESS TO THIS ACCOUNT را دریافت کردید.کافیست به فهرست پیام های ارسالی در ایمیل خود نگاه کنید و آخرین کد و عکسی که برای اینستاگرام ارسال کردید را پیدا کنید و مجدد همان کد به همراه نام کامل و نام کاربری پیج دیسیبل شده خود را با دستخط خوب و بزرگ روی برگه آچار بنویسید و مجدد عکس بگیرید و در جواب ایمیل ما نمی توانیم به شما اجازه دسترسی به این حساب را بدهیم  بفرستید. ممکن است چندین بار پشت سر هم این پیغام برای شما ارسال شود اما شما دست نکشید و در جواب فقط عکس با کد را ارسال کنید تا پیغام فعالسازی حساب برایتان ارسال شود.

روش نهم بازگردانی اکانت دیسیبل شده

یکی دیگر از روش های بازگردانی اکانت دیسیبل شده اینستاگرام، استفاده از قابلیت ریپلای ایمیل هست، این روش فقط برای اکانت هایی قابل استفاده است که برای بار دوم یا بیشتر هست که دیسیبل یا غیرفعال شده اند. برای انجام این روش وارد ایمیلی که دفعه قبل پیام فعالسازی حسابتان برایش ارسال شد شوید و پیغام مربوط به فعالسازی حسابتان را پیدا کنید.

بازگردانی پیج غیرفعال و دیسیبل شده

خوب حالا کافیست در زیر همان پیام روی پاسخ به همه یا REPLAY ALL کلیک کنید و به انگلیسی بنویسید حساب اینستاگرام من برای چندمین بار به اشتباه غیرفعال شده است لطفا حساب من را فعال کنید و بعد ارسال کنید.بعد از آن بین یک تا ۲۴ ساعت منتظر پاسخ بمانید تا پیام فعالسازی حسابتان برایتان ارسال شود.

رفع خطای PLEASE ENTER A VALID USER ID

خطای PLEASE ENTER A VALID USER ID یا لطفا شناسه کاربری معتبری وارد کنید یکی از خطاهای آزار دهنده ای هست که اکثر افراد هنگام بازگردانی پیج دیسیبل شده با آن مواجه میشوند. تعدادی از دوستان که مشغول به برگرداندن اکانت دیسیبل شده اینستاگرام بودند به ما اطلاع دادند که هنگام پر کردن فرم با خطای WE CANNOT FIND RECORD OF USER ID THAT YOU ENTERED ما نمیتوانیم سابقه شناسه کاربری که وارد کردید پیدا کنیم روبه رو شده اند. برای رفع این مشکل ابتدا مطمئن شوید که نام کاربری خود را درست وارد کرده اید و حتما نام کاربری را بدون @ داخل کادر بنویسید. احتمالا خطای شناسه کاربری نامعتبر است رفع میشود، اگر رفع نشد ۴۸ ساعت صبر کنید بعد حافظه پنهان مرورگر خود را پاک کرده و مجدد درخواست ارسال کنید.

رفع مشکل YOU CAN NOT USE THIS FEATURE NOW

بسیاری از کاربران گزارش کرده اند که هنگامی که اقدام به ارسال فرم میکنند با خطای YOU CAN NOT USE THIS FEATURE NOW یا اکنون نمیتوانید از این ویژگی استفاده کنید روبه رو میشوند.این خطا زمانی به شما نمایش داده میشود که شما تعداد دفعات زیادی پشت سرم فرم را ارسال کرده باشید.برای رفع این خطا باید حداقل ۴۸ ساعت صبر کنید و هیچ گونه اقدامی انجام ندهید و بعد از ۴۸ ساعت حافظه پنهان مرورگر خود را پاک کرده و مجدد اقدام برای ارسال فرم کنید.دقت کنید که بعد از آن فقط هر ۴۸ ساعت یکبار فرم را پر و ارسال کنید تا دوباره فرم برایتان بلاک نشود.

نکته : در هر کدام از فرم ها اگر بعد از کلیک روی ارسال وارد صفحه HELP INSTAGRAM اصلی شدید یعنی درخواست شما درست ارسال شده است.

بازیابی پیج دیسیبل شده بدون رمز 

اگر به دنبال راهی برای بازیابی پیج دیسیبل شده بدون رمز هستید شما میتوانید .راه های گفته شده در روش های دوم-سوم و چهارم همین مقاله را انجام دهید.

پیام DIGITAL COPY

افرادی که پیج بیزینسی در اینستاگرام دارند هنگام بازیابی پیج دیسیبل شده ممکن است در ایمیل پیامی مبنی بر ارسال مدارک کاری دریافت کنند.پیغام به شرح زیر است :

PLEASE REPLY TO THIS MESSAGE WITH AN ATTACHED DIGITAL COPY OF ANY OF THE FOLLOWING DOCUMENTS THAT MATCH THE

INFORMATION ON THE ACCOUNT:
-LOCAL BUSINESS LICENSE (ISSUED BY YOUR CITY, COUNTY, STATE, ETC.)
-TAX FILING
-CERTIFICATE OF FORMATION
-ARTICLES OF INCORPORATION
-UTILITY BILL

ONCE WE RECEIVE ONE OF THE DOCUMENTS LISTED ABOVE, WE’LL REVIEW THE STATUS OF YOUR ACCOUN

در جواب این ایمیل حتی اگر مدرکی برای کسب و کار خود دارید ارسال نکنید و فقط یک پاسپورت در جواب این ایمیل ارسال کنید.پاسپورت برای هر شخصی باشد مهم نیست.

تمام شدن مهلت ۳۰ روزه بازیابی پیج

بسیاری از دوستان که پیجشون دیسیبل شده و ارور ۳۰ روزه اینستاگرام رو نادیده گرفتند، بعد از ۳۰ روز که به سراغ اکانت خود میروند، وقتی آیدی و پسورد پیج را وارد میکنند و میخواهند وارد اکانت خود شوند. بای خطای زیر روبه رو میشوند:

YOUR ACCOUNT HAS BEEN PERMANENTLY DISABLED BECAUSE IT DIDN’T FOLLOW OUR COMMUNITY GUIDELINES. THIS DECISION CAN’T BE REVERSED EITHER BECAUSE WE’VE ALREADY REVIEWED IT, OR BECAUSE 30 DAYS HAVE PASSED SINCE YOUR ACCOUNT WAS DISABLED. LEARN MORE ABOUT WHY WE DISABLE ACCOUNTS IN OUR COMMUNITY GUIDELINES.

ترجمه به فارسی

حساب شما برای همیشه غیرفعال شده است زیرا از دستورالعمل‌های انجمن ما پیروی نمی‌کند. این تصمیم قابل برگشت نیست زیرا قبلاً آن را بررسی کرده‌ایم یا ۳۰ روز از غیرفعال شدن حساب شما گذشته است. درباره علت غیرفعال کردن حساب‌ها در دستورالعمل‌های انجمن بیشتر بدانید.

همانطور که در ترجمه این خطا مطالعه کردید، متاسفانه باید بگویم که کسانی که با این خطا روبه رو شدند، هیچ راهی برای بازیابی اکانت خود ندارند، و لازم نیست که تلاشی برای بازیابی پیج دیسیبل شده خود کنند، چون به هیچ نتیجه ای نخواهند رسید.

مدت زمان پاسخ دهی اینستاگرام

ببینید دوستان عزیز لطفا ابتدا از طریق روش اول مطمئن شوید که اکانت دیسیبل شده شما قابل بازگردانی هست، بعد اقدام به بازیابی اکانت خود کنید. اگر مراحل گفته شده در این مقاله را به درستی انجام دهید،در بدترین حالت ممکن پیج شما تا یک هفته بازیابی میشود.اما در کل ناامید نشوید و به انجام روش های گفته شده بپردازید تا اکانت دیسیبل شده خود را بازگردانی کنید.

توجه توجه : 

برای انجام دادن اکثر مراحل بازیابی پیج دیسیبل شده شما نیاز به ترجمه متون از انگلیسی به فارسی دارید، یا اینکه نیاز دارید که یک متن به فارسی بنویسید و آن را به انگلیسی تبدیل کنید. برای این کار میتوانید از مترجم گوگل استفاده کنید.

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

‫۶۹ دیدگاه ها

 1. دستتون درد نکنه واقعا چقد کامل نوشتید. من با روش چت با فیسبوک دو ساعته پیجم فعال شد

   1. هرچقدر پیام میدم بازم ازم نمیخواد که اون پیام انگلیسی درباره بسته شدن اکانتم رو بهش بدم فقط میگه بنظر میرسه نمیتونیم مشکلت رو حل کنیم

 2. خیلی عالى بود واقعا من از طریق روش ارتباط با فیسبوک ومتا موفق شدم. ممنون از این مقاله ی کاملتون

 3. واقعا دمت گرم 😍 تا آخرعمرم دعاگوتم پیجم با اون روش چهارم یعنی نید مور هلپ بعد یه روز برگشت😍 بهترین سایتی بود که برا رفع دیسیبلی دیدم

   1. سلام دو هفتس پیجم دیسیبل شده دیروز فیس بوک با متا چت کردم هنوز جوابی نگرفتم ،چیکارکنم پیجم رو لازم دارم

    1. سلام دوست عزیز، روش چت با فیسبوک تضمینی هست، در صورتی که اوکی نشد حتما اشتباه انجام دادید.

     1. سلام همچین چیزی امکان نداره صفحه چت از مرورگر باز میشه نه از برنامه فیسبوک

     2. سلام
      من چند بار درخواست رمز کردم پیام نیومد منو محدود کرد برای ۲۴ ساعت
      ولی الان هر ۲۴ ساعت ک پیج رو باز میکنم ک انجام بدم کار بازیابی رو
      باز نوشته ۲۴ ساعت
      چیکار کنم الان
      پیج من با ۹۰k بسته شده

   2. با سلام، استاد مشکلی ک من دارم اینه که وقتی ارسال فرم رو میزنم خطا میاد میگه درخواست شما بازخوانی نمیشود بعدا تلاش کنید.. چحوری این مشکل رو رفع کنم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

 4. سلام وقت بخیر. من با این مشکل از طرف اینستا مواجه شدم
  according to independent fact checkers or our community guidelines, your account has repeatedly posted false information.restriction will be apply to your account up to 90 days.
  بعد اون‌پیجم به شدت افت کرده و خیلی بازیذ پیجم بسیار کمتر از شده، بنظرتون واسه رفع این مشکل چیکار کنم؟

  1. سلام علی جان

   اکانت اینستاگرام شما بخاطر اینکه چندین پست و استوری منتشر کرده که نقض قوانین اینستاگرام داخلشون بوده.دچار محدودیت شده و این محدودیت ممکنه تا ۹۰ روز هم طول بکشه تا برطرف بشه.

   موفق باشید

 5. خدا خیرت بده دو ماهه پیجم خراب شده بود همه جا بردم گفتن برنمیگزده، با پیام به فیسبوک پیجم بعد چن ساعت برگشت😍

 6. خیلی کامل نوشتی مهندس خیلی کامل واقعا دمت گرم شیر مادر حلالت باشه موفق باشی همیشه♥️

 7. سلام مهندس من ایمیل نداشتم تو پیجم ، ولی شماره داشتم میشه با شماره پیجمو بیارم اکانتم غیر فعال شده خواهش میکنم کمکم کنین

  1. سلام وحید جان
   از روش ارتباط با فیسبوک استفاده کنید و یک ایمیل فعال را در متن درخواست وارد کنید.

 8. سلام با تشکر از، اطلاعات بسیار خوبتون، من از طریق کد درخواست تجدید نظر کردم ولی جوابی دریافت نکردم نمیدونم چرا. لطفاً راهنمایی کنید ممنون میشم..

  1. سلام

   از ترفند اشتباه نوشتن کد در ارسال عکس کد استفاده کنید. اما در کل از روش چت با فیسبوک استفاده کنید، چون امکان برگشت پیج از روش فیسبوک تضمینی هست.

   1. از روش چت با فیسبوک هم استفاده کردم طبق روش، خود شما عمل کردم اما بازم جوابی نگرفتم. ولی گزینه let us know این ینی قابل فعالسازی هستش اما هرجوری میرم جلو فایده نداره

    1. دوست عزیز پیج شما احتمالا با ریپورت کردن به عنوان جعل هویت بسته شده، پیج هایی که به خاطر ریپورت جعل هویت دیسیبل شوند قابل بازگردانی نیستند.

 9. سلام منظور از صندوق ورودی ایمل نیست،صندوقی ورودی درخواست ها در فیسبوک هست.اونجا باید پیگیری کنید درخواستتون رو

 10. سلام خسته نباشید.
  من از همون روشی که گفتین اکانت فیسبوک درست کردم ولی تو چت گزینه ای به نام Learning resourcesc واسم نمیاره چیکار کنم لطفا جواب بدین):

    1. حساب فیسبوکتون رو بیزینسی کنید،اگر باز هم نیومد از گوشی دیگه ای اقدام کنید

 11. خدا خیرت بده چند ماهه پیجم دیسیبل شده بود، با روش چت با کارمند فیسبوک بعذ ۲۴ ساعت فعال شد. تا آخر عمرم دعاگوتم

  1. سلام خوبی؟ میشه راهنمایی کنید چجوری فعالش کردی پیجتو.. اخه واس من گزینه learn resources رو میزنم اون گزینه disabled account نمیاد…. فقط از طریق گزینه resolve issue اینو میزنم میگه ک کدوم اکانتت دیسیبل شده.. خاستم بپرسم شما از کردم استفاده کردی ممنون میشم راهنمایی کنید

 12. سلام وقت بخیر
  اکانتاینستاگرام من دیبسیل شده،به روشی ک گفته بودین با متا چت کردم اما فقط گزینه های learning resources و No رو مدام تکرار میکنه و مرحله بعد که Account disabled هست رو نمیاره، باید چیکار کنم مشکل کجاس؟؟

  1. سلام ممنونم
   وقتی گزینه learning resources رو زدید چند لحظه صبر کنید و پیامی ندید تا گزینه ها براتون ظاهر بشن

 13. من روش ارتباط با متا از طریق فیسبوک رو امتحان کردم همه ی مراحل و رفتم فقط اونجا ک میگین هر چی پرسید بگین No.با زدن چند No پی در پی اصلا گزینه ای ب اسم دیسیبل اکانت نمیاد فقط learning resources میاد

  1. سلام
   وقتی گزینه learning resources رو زدید چند لحظه صبر کنید و پیامی ندید تا گزینه ها براتون ظاهر بشن

 14. مهندس جان من واس بار دوم پیجم دسیبل شده… فرم خودشو ک هلپ سنتر برام بالا میاره روری چند بار ارسال میکنم اما سه هفته هنوز پیجم فعال نشده… خاستم بدونم واس بار دوم قابل بازگردانی هست یا نه کلا حذف میشه… فرم عکس هم اقدام کردم و فقط ایدی فرستادم بدون کد ولی بازم جوابی نمیده

 15. سلام و درود. از طریق چت با متا وقتی گزینه learning resources رو میرنم و در جواباش گزینه no میزنم پیغام Sorry to hear that, perhaps one of these options can help. این میاد برام،،،، اما گزینه resolve issue اینو ک میفرستم میگه ک کدوم اکانتت غیرفعال شده… اطلاعات رو ک دادم بازم از گزینه پاسخ دریافت نکردم…. ممنونم میشم اگ راهکاری هس واس بازگردانی پیجم بگید راهنمایی کنید

  1. سلام هر وقت جوابی ارسال میکنید صبر کنید تا اون سوالاش بپرسه بعد جواب بدید.سریع پشت سر هم بهش پیام ندید

 16. خدا خیرت بده، پیجم فعال شد با فیسبوک🤩 این روش ها کجا بودن که ما سه ماهه تو اینترنت ندیدمشون، شیرمادرت حلالت اقای موسوی

  1. سلام استاد… ببخشید من مشکلی ک دارم اینه که فرم رد پر میکنم و ارسال میزنم پیغام میاد ک ما نتوانستیم درخواست شما رو پردازش کنیم لطفاً بعدا تلاش کنید…. راهنمایی بفرمایید ممنون میشم

   1. سلام چون زیاد پشت سر هم درخواست دادید فرم براتون بلاک شده باید ۷۲ ساعت صبر کنید

 17. سلام مهندس جان. وقت بخیر . موقعی که برای فیسبوک درخواست تجدید نظر میدم میاره بخاطر ویروس کوید ۱۹ نمی‌توانیم به درخواست شما جواب بدهیم.. این یعنی چی؟؟ و چطور پس به فیسبوک مشکلم رو بگم؟؟

 18. سلام خسته نباشید
  روش متا فیس بوک رواومدم انجام بدم ولی دکمه هایی که گفتید برای من نمایش داده نمیشن با هر مرورگریم تست کردم و حتی اولیکیشن خود فیس بود هم تست کردم نبود
  مشکل کجاست

 19. سلام خسته نباشید
  روش متا فیس بوک رواومدم انجام بدم ولی دکمه هایی که گفتید برای من نمایش داده نمیشن با هر مرورگریم تست کردم و حتی اولیکیشن خود فیس بود هم تست کردم نبود
  مشکل کجاست.?

  1. سلام، در روش چت با فیسبوک وقتی میخایم آیدی اکانتمونو بزنیم قبلش باید @ بزاریم یا بدون @ ؟

 20. سلام وقتت بخیر
  پیجم دیسیبل شد همون اول عکس فرستادم بعد ۱۱ روز فعال شد
  رفتم تو پیجم یک روزم نکشید دوباره بست پیجمو
  الان نزدیک ۲ ماهه بعد هر درخواست ۱۵ روز صب میکنم هیچ جوابی نمیده بهم
  همه روش هارو رفتم حتی چت با متا فیسبوک هیچ جوابی بهم نمیده
  چیکار باید بکنم؟! لطفا راهنمایی کنین

 21. سلام دمت گرم واقعا مهندس، من دیروز اموزشت خوندم و از روش چت با متا و فیسبوک استفاده کرده و امروز پیجم برگست، اومدم اینجا ازتون تشکر کنم، بعد سه ماه پیجم برگشت واقعا ممنونم🙏کاش زودتر اموزش شما رو میدیدم

 22. سلام آقای موسوی بعد از انجام دادن مراحل فیسبوک و فرستادن متن
  این گزینه رو باید بزنیم؟ rtrun to chat bot

 23. سلام من گزینه ای learning resources رو زدم و بعدش هم گزینهNo رو زدم ولی برام account disabled رو نمایش نداد،بعد خودم گزینه ای Resolve an issue رو زدم برام account disabled رو بالا آورد و بعدش Instagram disabled رو انتخاب کردم و متن رو براشون فرستادم ولی هنوز جوابی نگرفتم الان ۲۴ ساعت میشه،آیا بخاطر اینکه گزینه Resolve an issue رو زدم مشکلی به وجود اومده و پیام فعالسازی اکانتم نمیاد!؟

 24. سلام،در روش چت با فیسبوک برای من اون No آخر رو نمیاره که بعدش بخام مشکلم رو براش بنویسم و ایمیل و آیدیمو بگم، چیکارکنم؟

 25. استاد دمت گرم واقعا عالی بود خدا خیرت بده پیجم با چت فیسبوک برگشت، دوستان اگر گزینه ها درست نمیاد براتون باید با یه گوشی دیگه انجام بدید، خودم با با سه تا گوشی تست کردم تا انجامش دادم، خداروشکز پیجم بعد حدود ۴ ساعت برگشت

  1. سلام من ارسال میکنم اما فک کنم مشکل از متنی که تایپ میکنم باشه

   ممنون میشم نمونه متن و برام تایپ کنید یعنی دقیقا چی بنویسیم

 26. سلام داداش، من تمام شرایط و قوانین اینستا رو کاملا دنبال میکردم ولی هفته پیش تا وارد اکانت شدم گفت باید اثبات کنم خودمم، هم با ایمیل هم با شماره کد رو براشون فرستادم بعد رفت روی یه صفحه که نوشته درحال بررسی اطلاعاتتان هستیم و حدودا یک روز طول میکشه و این مزخرفات، الان یک هفته گذشته و هنوز هیچ اتفاقی نیوفتاده، هرکاری تونستم کردم، هرجایی فکرش رو بکنی دنبال جواب گشتم ولی هیچی پیدا نکردم، اکانته رو نیاز دارم، همه روش هات رو امتحان کردم نشد، روش دوم که گفتی تضمینی هست رو چرا نمیتونم انجام بدم؟ میشه کمکم کنی؟ لطفا جوابم رو بده لطفا

 27. سلام وقت بخیر.من وقتی وارد چت با متا میشم و hi رو میفرستم هیچ جوابی نمیگیرم.چیکار کنم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
پشتیبانی