اینستاگرام

رفع خطای شبکه نامشخص و ناشناخته اینستاگرام- An unknown network error

خطای شبکه ناشناخته اینستاگرام رخ داده است: اینستاگرام یکی از محبوب ترین برنامه های اشتراک گذاری عکس است که این روزها در دسترس تمام است. شما می توانید بسیاری از وبلاگ نویسان غذا، کوهنوردان، عکاسان و غیره را در سراسر اینستاگرام پیدا کنید. اگر به سراغ آمار دانلود اینستاگرام بروید، میلیون ها دانلود از این برنامه را در فروشگاه گوگل پلی و اپ استور خواهید یافت. با این همه محبوب بودن و میلیون ها کاربر فعال، هیچ کس نمی تواند این واقعیت را انکار کند که برنامه بدون خطا است. بسیار رایج است که با به روز رسانی های منظم، احتمال دریافت خطاهای کوچک وجود دارد. گاهی اوقات، برنامه‌ها پس از به‌روزرسانی، ناپایدار می‌شوند. اینها برخی از خطاهای رایج در هر برنامه هستند و امروز در مورد یکی از آنها بحث خواهیم کرد. نحوه رفع خطای شبکه ناشناخته اینستاگرام رخ داده است را بخوانید.

خطای AN UNKNOWN NETWORK ERROR HAS OCCURRED اینستاگرام 

اخیراً هنگام استفاده از اینستاگرام با این مشکل شبکه ناشناخته مواجه شدم. سپس جستجو کردیم و متوجه شدیم که کاربران زیادی هستند که خطای AN UNKNOWN NETWORK ERROR HAS OCCURRED اینستاگرام را دریافت می کنند. ما احساس می کنیم نگرانی زیادی در این مورد وجود ندارد زیرا می توانید به راحتی خطای شبکه ناشناخته رخ داده در اینستاگرام را برطرف کنید. اگر شما نیز یکی از قربانیان این امر هستید و به دنبال راه حل هستید،تا انتهای این مقاله از سایت اینستاجوکار با ما همراه باشید تا نحوه رفع خطای شبکه ناشناخته رخ داده است اینستاگرام آشنا شوید.

خطای An unknown network error has occurred اینستاگرام 

دلایل خطای شبکه ناشناخته اینستاگرام

اکثر کاربران اینستاگرام این خطا را هنگام ورود به برنامه گزارش کردند. اتفاقی که می افتد این است که آنها اطلاعات ورود به سیستم را وارد کردند و پس از مدتی، یک پاپ آپ ظاهر شد “یک خطای شبکه ناشناخته رخ داده است”. بنابراین، متوجه شدیم که شایع ترین دلایل بروز خطای شبکه ناشناخته اینستاگرام عبارتند از:

  • اتصال شبکه ناسازگار به این معنی است که اتصال شبکه شما پایدار نیست. مدتی است وصل می شود و دوباره قطع می شود.
  • تضاد آدرس IP نیز یکی از دلایل بروز این خطا در اپلیکیشن اینستاگرام است.
  • ممکن است این احتمال وجود داشته باشد که برنامه شما توسط ویروس ها مورد حمله قرار گرفته باشد و برنامه را متوقف کند.

حل مشکل خطای شبکه ناشناخته رخ داده در اینستاگرام

 

 دستگاه خود را مجددا راه اندازی کنید

این یکی از اساسی ترین راه حل های رفع مشکل خطای شبکه ناشناخته رخ داده در اینستاگرام ، راه اندازی مجدد دستگاه است. معمولاً چه اتفاقی می‌افتد، اگر یک برنامه در حال به‌روزرسانی باشد، باید دوباره اتصال را برقرار کنیم. برای راه اندازی مجدد دستگاه، دکمه روشن/خاموش را به مدت طولانی فشار دهید و سپس روی خاموش کردن کلیک کنید. پس از خاموش شدن دستگاه، لطفاً پس از ۱ تا ۲ دقیقه دوباره دکمه پاور را به مدت طولانی فشار دهید. پس از راه اندازی مجدد دستگاه، سعی کنید وارد اینستاگرام شوید. اگر خطای شبکه همچنان ادامه داشت، می توانید راه حل های دیگر را امتحان کنید.

نصب نسخه قبلی اینستاگرام

اگر به تازگی با مشکل خطای شبکه ناشناخته اینستاگرام رخ داده است روبه رو شده اید.کافیست برای رفع مشکل AN UNKNOWN NETWORK ERROR HAS OCCURRED اینستاگرام ،نسخه قبلی اینستاگرام را دانلود کنید.برای اینکار میتوانید از طریق این لینک اقدام کنید. اما حتما قبل از آن اینستاگرامی که روی گوشیتون هست رو حذف نصب کنید بعد اقدام به نصب نسخه قبلی اینستاگرام کنید.

پاک کردن حافظه پنهان اینستاگرام

قبل از اینکه اقدامی برای مشکل AN UNKNOWN NETWORK ERROR HAS OCCURRED اینستاگرام انجام دهید، با استفاده از آموزش ویدیو زیر، ۲ مرتبه پشت سر هم حافظه پنهان برنامه اینستاگرام را پاک کنید.

توقف اجباری اینستاگرام 

بعد از اینکه حافظه پنهان برنامه اینستاگرام را پاک کردید، باید اقدام به توقف اجباری اینستاگرام کنید، برای این کارد وارد تنظیمات موبایل خود شوید» به قسمت برنامه ها یا مدیریت برنامه های بروید» برنامه اینستاگرام را پیدا کنید و روی آن کلیک کنید» روی توقف اجباری کلیک کنید.

مشکل را به پشتیبانی اینستاگرام گزارش کنید

بهترین راه برای رفع مشکل خطای شبکه ناشناخته اینستاگرام رخ داده است این است که برای پشتیبانی اینستاگرام ایمیل بفرستید و مشکلتان را مطرح کنید. برای گزارش مشکل به اینستاگرام متنی که در پایین براتون قرار میدم رو به همراه آیدی پیجتون برای اینستاگرام بفرستید.

HELLO DEAR INSTAGRAM, MY ACCOUNT HAS BEEN TEMPORARILY LOCKED AND I ENCOUNTERED A LOCKED ACCOUNT ERROR. PLEASE FIX MY PROBLEM.

SECURITY@MAIL.INSTAGRAM.COM

حل مشکل خطای شبکه ناشناخته رخ داده در اینستاگرام

اینترنت گوشیتون رو عوض کنید

از خط دیگری برای اینترنت استفاده کنید،مثلا اگر از ایرانسل استفاده میکنید، تغییر دهید و اینترنت همراه اول استفاده کنید.یا اگر به وای فا وصل هستید،یکبار هم از اینترنت خط خودتون استفاده کنید.

آموزش های زیر را هم مطالعه کنید

دلیل نیامدن پیام در دایرکت اینستاگرام

رفع مشکل ارسال نشدن کد امنیتی اینستاگرام

برنامه اینستاگرام را به روزرسانی کنید

عدم به روزرسانی اینستاگرام میتواند، هزاران مشکل برای شما ایجاد کنید،به فروشگاه پلی بروید و برنامه اینستاگرام را آپدیت کنید.تا بسیاری از مشکلات شما حل شود.

گوشی خود را خاموش و روشن کنید

یکی دیگر از روش های رفع مشکل خطای شبکه ناشناخته اینستاگرام رخ داده است  این است که اینترنت خود را قطع کنید بعد یکبار گوشی خود را خاموش و مجدد روشن کنید. احتمالا با انجام این کار مشکل AN UNKNOWN NETWORK ERROR HAS OCCURRED  شما حل میشود.

رفع مشکل An unknown network error has occurred

حذف نصب اینستاگرام

برای رفع مشکل AN UNKNOWN NETWORK ERROR HAS OCCURRED یکبار برنامه اینستاگرام خود را حذف و مجدد نصب کنید.احتمالا مشکل شما حل شود

برسی مشکل اینترنت

بسیاری از مواقع دلیل دیدن این خطا  AN UNKNOWN NETWORK ERROR HAS OCCURRED ایراد در شبکه یا اینترنت است. حال این ایراد می تواند از اینترنت خودتان باشد یا اینکه مشکل از سمت زیرساخت باشد. اگر مشکل از زیرساخت باشد تقریبا کاری نمی توان کرد و باید منتظر ماند که مشکل زیرساخت برطرف گردد.

تغییر زبان موبایل

حتما این روش رو هم برای رفع مشکل خطای شبکه نامشخصی رخ داد اینستاگرام انجام دهید، اگر زبان گوشی شما فارسی است، به تنظیمات موبایل خود بروید و زبان را روی انگلیسی قرار دهید،بعد به اینستاگرام بروید و ببینید مشکل حل شده است یا نه!!

خطا  An unknown network error has occurred

تغییر تنظیمات ساعت و تاریخ

اگر تاریخ و ساعت شما دستی تنظیم شده است، آن را به حالت خودکار تبدیل کنید. همچنین در صورتی که ۲۴ ساعته است، آن را به ۱۲ ساعته و اگر ۱۲ ساعته است آن را به ۲۴ ساعته تبدیل کنید.یکی از روش های حل مشکل بازخوانی نشدن اینستاگرام تنظیم تاریخ و ساعت اینستاگرام هست.

تغییر نام نقاط دستیابی

یکی دیگه از کارایی که برای حل AN UNKNOWN NETWORK ERROR HAS OCCURRED میتونید انجام بدید اینه که از اینترنت هر سیمکارتی که استفاده میکنید تنظیمات نقاط دستیابی اون رو تغییر بدید، برای اینکار وارد تنظیمات موبایل خودتون بشید. به قسمت نام نقاط دستیابی برید و یک نقطه دستیابی با عنوان ۶۶۶ بسازید و نقطه دستیابی اینترنتتون رو روی اون قرار بدید. با این روش آیپی اینترنت شما تغییر میکند و مشکل AN UNKNOWN NETWORK ERROR HAS OCCURRED اینستاگرام شما حل میشود.

حل مشکل خطای شبکه ناشناخته رخ داده در اینستاگرام

حافظه تلفن خود را برسی کنید

پر شدن حافظه گوشی ها می‌تواند مشکل ساز شود و گاها مشکلات خیلی عجیبی را به وجود آورد . بنابراین حافظه داخلی گوشی خودتان را بررسی کنید و مطمئن شوید که فضای خالی مناسبی در آن وجود دارد. اگر حافظه گوشی پر بود، فایل های غیرضروری آن را حذف نمایید. بعد از آزاد کردن حافظه گوشی دوباره عملکرد اینستاگرام را بررسی کنید. احتمالا مشکلخطای شبکه ناشناخته اینستاگرام رخ داده است’ برطرف شده است و می‌توانید به راحتی به فعالیت در پیج خود ادامه دهید.

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
پشتیبانی