آموزش هااینستاگرام

آموزش بازیابی و برگرداندن پیج هک شده اینستاگرام

هک شدن پیج اینستاگرام و روبه رو شدن با خطای YOU ARE LOGGED OUT OF YOUR ACCOUNT. THE ACCOUNT OWNER MAY HAVE CHANGE THE PASSWORD واقعا یکی از اتفاقات خیلی تلخ در حوزه اینستاگرام است که ممکن است برای هر پیجی در اینستاگرام پیش بیاید.وقتی پیج شما هک شود.شما دیگر هیچ دسترسی به پیج خود ندارید و وقتی وارد اکانت خود میشوید با خطای از سیستم حساب خود خارج شده اید ممکن است مالک حساب گذرواژه را تغییر داده باشد روبه رو میشوید و در اکثر مواقع هکر ایمیل و شما تلفن اکانت شما را تغییر میدهد و اطلاعات خود را جایگزین میکند که شما دیگر هیچ راه دسترسی به اکانت نداشته باشید. خوب سوالی که الان پیش میاد اینه که آیا پیج هک شده اینستاگرام قابل بازیابی هست ؟ و چگونه پیج هک شده اینستاگرام را بازیابی کنیم؟ اصلا لازم نیست نگران این موضوع باشید ما در این مقاله از سایت اینستا جوکار قرار است به روش های برگرداندن پیج هک شده اینستاگرام به صورت کامل و تصویری بپردازیم. خوب بیشتر از این وقت را تلف نمیکنیم و به سراغ روش های بازگردانی پیج هک شده اینستاگرام میرویم.

بازگردانی پیج هک شده اینستاگرام

 

چطور بفهیم که هک شده ایم ؟

شاید این سوال کمی ساده به نظر برسد اما بسیاری از افراد این سوال را دارند که چطور بفهمیم که اینستاگراممون هک شده ؟ اگر در حال حاضر به اکانت خود دسترسی دارید کافیست مسیر SETTING یا تنظیمات > SECURITY یا امنیت > LOGIN ACTIVITY یا فعالیت ورود به سیستم را طی کنید.

هک شدن اینستا و بازگردانی پیج

بعد از طی کردن مراحل با صفحه ای مثل تصویر بالا روبه رو میشوید. در اینجا میتوانید لیست دستگاه های متصل به حساب اینستاگرامتان را ببینید . هر مدل گوشی به غیر از گوشی خودتون در اون قسمت دیدید.سه نقطه روبه روی آن را انتخاب و روی LOG OUT یا خروج کلیک کنید. توجه کنید که شما باید فقط و فقط به مدل دستگاه توجه کنید و اصلا به لوکیشن توجهی نکنید چون اینستاگرام اشتباه میزنه. در عکس بالا مشخص شده که مدل دستگاه کجا ثبت شده است. اگر چندین فعالیت ورود به سیستم دیدید و همه مدل گوشی خودتان بود اما با لوکیشن های مختلف اصلا جای نگرانی نیست. بعد از خارج کردن دستگاه های ناشناس مسیر SETTING یا تنظیمات > SECURITY یا امنیت > PASSWORD یا گذرواژه را طی کنید و پسورد اکانت خود را تغییر دهید. در ضمن اگر شما ایمیل روی اکانتتون ثبت شده باشه اگر کسی وارد اکانتتون بشه از طریق ایمیل بهتون پیام میاد که فلان دستگاه وارد پیج شده است.

اگر از اکانت خود به صورت ناخودآگاه خارج شدید و شک دارید که پیجتون هک شده است یا خیر ؟ کافیست به صفحه ورود اینستاگرام رفته و آیدی و رمز قبلی خود را وارد کنید اگر با پسورد اشتباه است مواجه شدید ممکن است اکانت شما هک شده باشد یا میتوانید در صفحه ورود فراموشی رمز عبور را انتخاب کرده و ارسال پیامک را انتخاب کنید . اگر پیامک برای شماره دیگری ارسال شد دیگر مطمئن  شوید که اکانت شما هک شده است و مراحل بازگردانی پیج هک شده اینستاگرام در همین مقاله را طی کنید.

نکته : قبل از این که به سراغ روش های برگرداندن اکانت هک شده اینستاگرام برویم.لازم است نکاتی در مورد بالا بردن امنیت پیج بدانید. ۱- از رمز های طولانی و پیچیده استفاده کنید.پسورد شما حتما شامل حروف و اعداد و اشکال باشد و هر چند وقت یکبار رمز اکانت خود را عوض کنید. ۲- حتما از قابلیت تایید دو مرحله ای اینستاگرام برای بالابردن امنیت پیج خود استفاده کنید. ۳- همیشه قسمت دستگاه های متصل به حساب را چک کنید. ۴- یک ایمیل معتبر روی اکانت خود ثبت کرده و آن را تایید کنید.

هک شدن پیج اینستاگرام

برای بازیابی پیج هک شده اینستاگرام چندین روش وجود دارد که شما میتوانید نسبت به شرایط اکانت خود یکی از روش های گفته شده در همین مقاله را انجام دهید. اما عمومی و پرکاربرد ترین روش بازیابی پیج هک شده از طریق چت با فیسبوک هست.

۱- بازیابی پیج هک شده از طریق چت با فیسبوک

– فیل.. تر شکن روشن کرده و وارد سایت فیسبوک شوید و یک اکانت فیسبوک بسازید. بعد از ساختن حساب و وارد شدن به فیسبوک در قسمت سرچ بالای صفحه عبارت META FOR BUSINESS را وارد کرده و روی نام کاربری آن کلیک کرده تا وارد صفحه چت شوید.

آموزش بازیابی و برگرداندن پیج هک شده اینستاگرام

– وقتی وارد صفحه چت شدید در ابتدا عبارت HI را تایپ و ارسال کنید تا به شما پاسخ دهد..بعد از این که پاسخ داد روی LEARNING RESOURCES کلیک کنید.

آموزش بازیابی و برگرداندن پیج هک شده اینستاگرام

– در مراحل بعدی هر سوال از شما پرسید با عبارت NO به او پاسخ دهید تا پیامی مثل پیام زیر برایتان بفرستد و چند گزینه جلوی راهتان قرار دهد.که شما ACCOUNT HACKED را انتخاب و ارسال و در جواب بعدی INSTAGRAM ACCOUNT کنید.

آموزش بازیابی و برگرداندن پیج هک شده اینستاگرام

– در مراحل بعدی احتمالا از شما بخواهد که پسورد خود را تغییر دهید که شما نادیده میگیرید تا پیام WHAT DO YOU NEED HELP WITH? به شما نمایش داده شود و شما با NO به او پاسخ میدهید.در پیامی بعدی از شما میخواهد که جزئیات بیشتری ارائه دهید.که شما باید یک متن به انگلیسی بنویسید و بیان کنید که حساب من هک شده است و حتما حتما در آن پیغام آیدی پیج -ایمیل پیج-شماره پیج-تاریخی که هک شد به میلادی را هم درج و ارسال کنید.

– خوب بعد از ارسال پیغام گفته شده دیگر نیاز به انجام کار دیگری نیست و شما باید در ادرس ایمیلی که وارد کردید منتظر پیغامی که حاوی لینک ریست پسورد هست بمانید. طبق اکانت های که ما از این روش بازگردانی کردیم تقریبا ۲۴ ساعت طول میکشد تا به شما ایمیل بدهند.اما ممکن است که در ایمیل برای شما لینک ریست پسورد نفرستند و از شما اطلاعات بیشتری بخواهند .که شما پیغام را ترجمه و هر چیزی که خواستند را در جواب همان ایمیل میفرستید. هر چقد جزئیات بیشتری ارائه دهید .سریعتر اکانت شما را بازیابی میکنند.

۲- بازیابی اکانت هک شده از طریق فرم درخواست :

در این روش که واقعا یکی راحت ترین روش های بازیابی پیج هک شده اینستاگرام هست شما کار سختی در پیش ندارید فقط کافیست فیل..تر شکن خود را روشن کرده و به این آدرس  HTTPS://HELP.INSTAGRAM.COM/CONTACT/1610459702591585  بروید.

آموزش بازیابی و برگرداندن پیج هک شده اینستاگرام

بعد از وارد شدن به فرم(تصویر بالا) در کادر اول نام کاربری خود را بدون @ وارد کرده و در کادر دوم یک توضیحات طولانی و مفصل در مورد اینکه پیجتون هک شده بنویسید.توجه کنید که در این توضیحات باید حتما آدرس ایمیل و شماره تلفن و تاریخ هک شدن پیجتون به میلادی  هم درج بشه و در نهایت روی ارسال کلیک کنید و منتظر ایمیل از طرف اینستاگرام بمانید.

۳- بازیابی پیج هک شده از طریق برنامه اینستاگرام :

خوب مسلما وقتی اکانت شما هک میشه اینستاگرام شما رو از پیج خارج میکنه و پیغام از سیستم حساب خود خارج شده اید ممکن است مالک حساب گذرواژه را تغییر داده باشد به شما نمایش داده میشود .یک نکته ای هست که بسیاری از افراد برای رفتن به صفحه ورود اینستاگرام و طی کردن مراحل بازیابی پیج هک شده اینستاگرام دچار مشکل میشوند و زمانی که روی LOGIN یا ورود به سیستم در کنار نام کاربری خود کلیک میکنند.  با خطای SORYY. WE COULDENT COMPLETE YOUR REQUEST.PLEASE TRY AGAIN IN A MOMENT یا به ترجمه فارسی متاسفانه نتوانستیم درخواست شما را انجام دهیم .لطفا چند لحظه دیگر دوباره امتحان کنید .روبه رو میشوند.برای رفع این خطا کافیست روی DISMISS  یا رد کردن کلیک کنید و بعد در پایین صفحه روی رفتن به حساب دیگری یا SWITCH ACCOUNT کلیک کنید.

آموزش بازیابی و برگرداندن پیج هک شده اینستاگرام

– ابتدا وارد صفحه ورود اینستاگرام شوید و در پایین صفحه روی  GET HELP SIGNING IN یا برای ورود ربه سیستم راهنمایی دریافت کنید کلیک کنید.(در بعضی موبایل ها احتمال دارد عبارت FORGOT PASSWORD یا فراموشی رمز عبور باشد)

آموزش بازیابی و برگرداندن پیج هک شده اینستاگرام

– در این مرحله آیدی یا نام کاربری خود را در کادر وارد کرده و روی CANT YOUR RESET PASSWORD یا نمیتوانید گذرواژه را بازیابی کنید در پایین صفحه کلیک کنید.

آموزش بازیابی و برگرداندن پیج هک شده اینستاگرام

– حالا کافیست شماره موبایل یا ایمیل خود را انتخاب کرده و روی NEXT یا بعدی کلیک کنید.

آموزش بازیابی و برگرداندن پیج هک شده اینستاگرام

– خوب در این مرحله کدی که برایتان ارسال شده است را در کادر موجود وارد کرده و روی تایید در پایین صفحه کلیک کنید.

 

آموزش بازیابی و برگرداندن پیج هک شده اینستاگرام

– بعد از وارد کردن کد با صفحه ای مثل تصویر زیر روبه رو میشوید.در هر دو کادر یک رمز جدید وارد کرده و روی ارسال کلیک کنید.(هر دو کادر باید یک رمز باشند)

آموزش بازیابی و برگرداندن پیج هک شده اینستاگرام

– بعد از ارسال شما وارد اکانت خود شده و اکانت را از هکر پس گرفته اید .اکنون باید سریع به سراغ ایمیل و شماره تلفن بروید و اطلاعات اکانت خود را اصلاح کنید.

مشکل باز نشدن صفحه بازیابی در برنامه 

نکته ای که در این روش وجود دارد این است که بعضی از افراد هنگامی که روی CANT YOUR RESET PASSWORD یا نمیتوانید گذرواژه را بازیابی کنید کلیک میکنند با صفحه سفید مواجه میشوند یا اینکه وارد صفحه HELP INSTAGRAM میشوند و وارد صفحه SUBMIT REQUEST اینستاگرام نمیشوند. برای حل این مشکل چندین روش وجود دارد : اول اینکه از ابزار تغییر آیپی استفاده کنید .دوم اینکه حتما با گوشی موبایل و اینترنت خودتون مراحل گفته شده رو انجام بدید.سوم اینکه اگر قبلا با گوشی دیگه ای وارد اکانت خودتون شدید از طریق اون گوشی هم تست کنید. چهارم این که در کادر گفته شده به جای آیدی شماره یا ایمیلی که به اکانت وصل بود رو وارد کنید.اگر این مراحل را انجام دادید و مشکلتان حل نشد به سراغ روش های دیگر بازیابی پیج هک شده اینستاگرام که در همین مقاله گفته شده است بروید.

۴- بازگردانی پیج هک شده از طریق ایمیل :

– وارد ایمیلی که به اکانتتون متصل بود بشید و پیغام مربوط به عوض شدن ایمیل یا شماره تلفن را باز کنید و روی SECURE YOUR ACCOUNT HERE در پایین ایمیل کلیک کنید.

آموزش بازیابی و برگرداندن پیج هک شده اینستاگرام

– بعد از کلیک روی SECURE YOUR ACCOUNT HERE شما اینستاگرام و بعد یکی از مرورگر های خود را انتخاب کرده تا وارد صفحه ای مثل تصویر زیر شوید و روی NO.SECURE MY ACCOUNT یا نه حساب من را امن کنید کلیک کنید.

آموزش بازیابی و برگرداندن پیج هک شده اینستاگرام

– در این مرحله با صفحه ای مثل تصویر زیر روبه رو میشوید.در هر دو کادر یک رمز جدید وارد کرده و روی SUBMIT کلیک کنید.(هر دو کادر باید یک رمز باشند)

آموزش بازیابی یا برگرداندن پیج هک شده اینستاگرام

– کار شما به پایان رسید و با استفاده از آموزش بازیابی پیج هک شده اینستاگرام از طریق ایمیل توانستید حساب اینستاگرام خود را بازگردانی کنید. توجه کنید بعد از تعریف پسورد جدید از مرورگر خود خارج شده به برنامه اینستاگرام بروید و با پسورد جدیدی که تعریف کردید وارد اکانت خود شوید.

۵- بازیابی حساب هک شده اینستاگرام از طریق HELP INSTAGRAM :

– ابتدا فیل..تر شکن خود را روشن کرده و به این آدرس HTTPS://HELP.INSTAGRAM.COM/368191326593075 بروید و روی I THINK MY INSTAGRAM ACCOUNT HAS BEEN HACKED کلیک کنید.

آموزش بازیابی پیج هک شده اینستاگرام

– حال با تصویر زیر روبه رو میشوید. روی CHANGE YOUR PASSWORD کلیک کنید و مراحل بعدی RECOVERY HACKED INSTAGRAM ACCOUNT را طی کنید.

آموزش بازیابی و برگرداندن پیج هک شده اینستاگرام

– حالا کافیست در کادر مورد نظر آیدی یا شماره یا ایمیل مربوط به اکانت هک شده خود را وارد کرده و روی SEND LOGIN LINK کلیک کنید.

آموزش بازیابی و برگرداندن پیج هک شده اینستاگرام

– حالا یک پیام حاوی لینک ریست پسورد اینستاگرام برا شماره یا ایمیل شما ارسال شده است که روی آن لینک کلیک کرده و رمز عبور جدیدی برا اکانت خود تعریف کنید.

۶- بازیابی پیج هک و حذف شده اینستاگرام :

– برای بازیابی پیج هک و حذف شده اینستاگرام و همچنین بازیابی پیج هک شده بدون ایمیل و شماره میتوانید از این روش استفاده کنید. طبق روش سوم همین مقاله یعنی بازیابی پیج هک شده از طریق برنامه /به صفحه ورود اینستاگرام  رفته و روی GET HELP SIGNING IN یا برای ورود ربه سیستم راهنمایی دریافت کنید کلیک کنید و در کادر موجود آیدی خود را وارد کرده و پایین صفحه روی CANT YOUR RESET PASSWORD یا نمیتوانید گذرواژه را بازیابی کنید کلیک کنید تا با صفحه ای مثل تصویر زیر روبه رو شوید. صفحه زیر فرم مربوط به درخواست بازیابی پیج هک شده اینستاگرام بدون ایمیل و شماره تلفن و پیج هک و دلیت اکانت شده اینستاگرام است.

آموزش بازیابی و برگرداندن پیج هک شده اینستاگرام

– در دو کادر اول آدرس ایمیل خود را وارد کنید.در کادر اول ایمیلی که برای ساخت حساب خود استفاده کردید و در کادر دوم ایملی که به آن دسترسی دارید.

– در مرحله بعد از بین گزینه دوم و سوم پیج با عکس های شخصی یا پیج بدون عکس شخصی یکی را تیک بزنید.

– در مرحله بعد تیک روبه روی اکانت من هک شده است را بزنید و در آخر رو SUBMIT در پایین صفحه کلیک کنید.

– در کادر آخر هم یکسری توضیحات ازتون میخاد، که شما باید به انگلیسی بنویسید که اکانت من هک شده و توسط هکر حذف شده است و آیدی پیج، فول نیم پیج، شماره و ایمیل پیج رو هم به آخر متن اضافه کنید.

اگر بتوانید تعداد فالوور و فالووینگ ها رو هم بنویسید احتمال بازگشت پیجتون از این روش بیشتر میشه. کار شما به اتمام رسید حالا باید وارد ایمیل خود شده و منتظر پیام ایمیل از طرف اینستاگرام بمانید. اگر پیام حاوی لینک ریست پسورد برایتان نیامد احتمالا پیامی حاوی یک کد برایتان ارسال شود که باید عکس بگیرید و در جواب ایمیل بفرستید،فقط توجه کنید زمانی که دارید عکس در جواب ایمیل میفرستید، متنی که در کادر آخر وارد کرده بودید هم  همراهش بفرستید.اگر به درستی مراحل را انجام داده باشید چندین ساعت بعد پیامی حاوی لینک تغییر رمز اینستاگرام برای شما در همان ایمیل ارسال میشود.اگر فرم گفته شده فرم پشتیبانی اینستاگرام برایتان باز نشد و بعد از کلیک روی NEED MOR HELP با صفحه سفید مواجه شدید. از روش چت با فیسبوک برای برگرداندن پیج هک و حذف شده اینستاگرام استفاده کنید.

تغییر دادن آیدی توسط هکر

بسیاری از دوستان که پیج اینستاگرامشون هک شده بود اطلاع داده اند که بعد از هک نام کاربری یا آیدی پیج تغییر کرده و نمیتوانیم آن را پیدا کنیم و با وارد کردن آیدی با خطای USER NOT FOUND یا کاربر یافت نشد روبه رو میشویم . برای رفع این مشکل بهترین راهکار این است که به سراغ دوست و آشنایان خود که قبلا در دایرکت به آنها پیام داده بودید بروید و از آنها بخواهید که به سراغ دایرکت شما بروند و آیدی جدید را مشاهده و به شما اطلاع دهند.اگر ایدی جدید بود که همان را در کادر وارد کنید .اما اگر کاربر اینستاگرام یا INSTAGRAM USER بود یعنی هکر پیج شما رو دلیت اکانت یا همون حذف کرده که باید مراحل بازیابی پیج هک و حذف شده که در همین مقاله گفته شده بروید.

پاک کردن پست ها توسط هکر

اگر بعد از اینکه هکر وارد پیج شما شد تمام پست های شما را پاک کرد اصلا نگران نباشید بعد از این که مراحل بازگردانی پیج هک شده را رفتید و وارد اکانت خود شدید کافیست مسیر > سه خط بالای صفحه پروفایل> انتخاب گزینه YOUR ACTIVITY یا فعالیت شما > گزینه RECENTLY DELETED یا اخیرا حذف شده بروید و پست هایی که هکر حذف کرده را بازیابی کنید.

راه های دیگر ارتباط با پشتیبانی اینستاگرام 

۱- ارسال ایمیل به SECURITY@MAIL.INSTAGRAM.COM

۲- ارسال ایمیل به SUPPORT@MAIL.INSTAGRAM.COM

۳- ارسال ایمیل به SUPPORT@MAIL.FACEBOOK.COM

۴- ارسال ایمیل به INSTAGRAM+AAZRMCM2IDZW5Y@SUPPORT.FACEBOOK.COM

مراحل بعد از بازیابی پیج هک شده 

بعد از اینکه با استفاده آموزش بازگردانی اکانت هک شده اینستاگرام توانستید پیج هک شده خود را بازگردانی کنید.باید سریعا پسورد پیج خود را تغییر داده و یک پسورد قوی مجموع حروف بزرگ و کوچک انگلیسی و اعداد و اشکال برای اکانت خود تعریف کنید .مثال پسورد قوی : “HGA3#L@47%2BH ”  بعد از اینکه پسورد خود را تغییر دادید سریعا وارد ویرایش نمایه > تنظیم اطلاعات شخصی شده و ایمیل و شماره تلفن خود را روی اکانت ثبت کنید. بعد از تغییر دادن اطلاعات مسیر SETTING >SECURITY >TWO FACTOR شوید و تایید دو مرحله ای اکانت خود را روشن کنید. با انجام این مراحل امنیت اکانت شما تضمینی میشود و هیچوقت هکر قبلی یا بقیه افراد نمیتوانند به اکانت شما ورود کنند.

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
پشتیبانی