آموزش هاادمینی

چرا باید پیج را به ادمین واگذار کنیم ؟

چرا باید مدیریت پیج را به ادمین  واگذار کنیم؟

آیا لازم است همه ی پیج ها ادمین داشته باشند؟اگر شما هم نمی‌دانید دلیل سپردن پیج به دست ادمین چیست و چرا باید پیج خود را به یک ادمین واگذار کرده و مدیریت پیج را به او دهید حتما این مقاله را دنبال کنید چرا که قرار است تمام دلایل واگذاری پیج به ادمین را با هم بررسی کنیم.

چرا پیج خود را به ادمین بسپاریم ؟

ادمین پیج شما را مدیریت کرده و آن را رشد می‌دهد.شما هر پیجی که داشته باشید لازم است که مدیریت آن را به ادمین بدهید چرا که اگر میخواهید کسب و کار موفقی داشته باشید باید این نکته را به یاد داشته باشید که تمام کار ها از عهده ی شما به تنهایی بر نمی آید و مدیریت پیج را باید به یک ادمین که متخصص در این حوزه است سپرده و از اون بخواهید روی پیج شما فعالیت کند.

ادمین چه کاری برای پیج انجام میدهد؟

ادمین با توجه به آموزش هایی که در حوزه ی ادمینی دیده و تجربیاتی که دارد می‌تواند با سرعت بیشتری پیج را ارتقا داده و شما را به درآمد برساند پس حتما به این نکته توجه داشته باشید که سپردن پیج به یک ادمین به نفع شماست.

چرا باید مدیریت پیج را به ادمین  واگذار کنیم؟

اگر خودم در دوره ی ادمینی شرکت کنم هم نیاز به گرفتن ادمین دارم؟

بسیاری از افراد هستند که خودشان آموزش های مربوط به اینستاگرام را دیده و با الگوریتم آن آشنایی دارند اما متاسفانه به دلیل وقت کمی که دارند یا نمی‌توانند تمام نکات را به خوبی اجرا کنند یا به نتیجه ای نمی‌رسند چرا که هر شخصی باید کار مربوط به خود را انجام دهد و تمام افراد تخصص ادمینی را ندارند.

استخدام ادمین حرفه ای اینستاگرام غیر حضوری

پیج  تازه تاسیس نیاز به ادمین دارد؟

خیلی از افراد هستند که تصمیم دارند بعد از دیده شدن و بالا آمدن پیج شان ادمین بگیرند.این کار کاملا اشتباه است چرا که پیجی که از ابتدا در دست یک ادمین باشد به سرعت رشد می‌کند و دیده میشود به همین دلیل شما را زودتر به درآمد میرساند.یک‌ادمین تمام راه های جذب فالوور،ورود پست به اکسپلور و تاپ هشتگ شدن و…را بلد است پس قطعا زود تر شما را به نتیجه میرساند.

پیج های بلاگری و لایف استایل هم نیاز به ادمین دارند ؟

در واقع باید گفت تمام پیج های کاری نیاز به ادمین دارند چرا که حتی پیج های بلاگری و لایف استایل و تبلیغات به خصوص بعد از دیده شدن پیجشان به دلیل درخواست بالا برای تبلیغات باید شخصی برای نوشتن آمار تبلیغات و پاسخگویی مشتری ها و…را داشته باشند. پس سعی کنید مقداری از درآمدتان را برای گرفتن ادمین کنار گذاشته و همه ی کار ها را به تنهایی انجام ندهید.

مزیت های واگذاری پیج به ادمین 

اگر شما پیج خود را به یک ادمین حرفه ای و کاربلد واگذار کنید او میتواند تمام کارهای پیج شما را برعهده گرفته و سریعا آن را به تعداد فالوور خوبی برساند و پس از آن نیز به شما کمک میکند که بتوانید تبلیغات داده و از طریق تبلیغات نیز جذب فالوور و مشتری خیلی خوبی را داشته باشید. همینطور میتواند با تولید محتوای خوب توجه دیگران را نسبت به پیج شما جلب کرده و شما را پیج شما را سریع تر رشد دهد.همه ی ما میدانیم که تولید محتوا جزء مهم ترین کارهایی است که باید در یک پیج رعایت شده و الگوریتم خاصی دارد.یک ادمین خوب میتواند از لحاظ تولید محتوا کاملا درست و اصولی روی پیج شما فعالیت کند. از دیگر دلایلی که پیج را باید به ادمین واگذار کرد این است که ادمین میتواند فالوور ها را تبدیل به مشتری کند.از یک جایی به بعد شما دیگر وقت پاسخگویی درست به مشتری را ندارید به همین دلیل مشتری های خود را از دست میدهید اما ادمین با پاسخگویی درست و سریع نیاز مخاطب را شناسایی کرده و فالوور های شما را تبدیل به مشتری می‌کند.

مطلب پیشنهادی : ویژگی ادمین حرفه ای اینستاگرام + انواع ادمین

از دیگر دلایل آن میتوان به افزایش فروش با ارتباط درست اشاره کرد. ادمین ها معمولا طرز صحیح رفتار با مشتری های مختلف را یاد گرفته و با آنها طبق سلیقه شان صحبت میکنند به همین دلیل می‌توانند فروش و درآمد شما را افزایش دهند. از مهمترین دلایل واگذاری پیج به ادمین این است که با این کار میتوانید مقدار زیادی از زمان خود را صرفه جویی کرده و کار خود را بهبود ببخشید و سایر کارهایی که مربوط به پیج اینستاگرام تان است را به ادمین بسپارید اینگونه دیگر خیالتان راحت است که در نبود شما یک شخص دیگر پاسخگوی مشتریان شما بوده و کارهای لازم برای پیج را انجام میدهد. از دیگر دلایل آن نیز این است که چون ادمین به تمام قوانین اینستاگرام آشنا است شما با کمک او میتوانید تمام اصول را رعایت کرده و اینستاگرام را از خودتان نرنجانید چرا که اینستاگرام به شدت روی پیج هایی که قوانینش را دور می‌زنند حساس است و آنها را به سرعت از دایره ی رقابت حذف میکند اما ادمین چون به تمام این اصول آگاه است باعث میشود دیگر اینستا نسبت به شما حساس نشود و پیج شما را دیسیبل نکند.

پیج خود را به چه ادمینی واگذار کنم؟

پیج خود را به چه ادمینی واگذار کنم؟

۱. داشتن دانش و اطلاعات در رابطه با کارکرد شبکه‌های اجتماعی:بسیار مهم است ادمینی که استخدام میکنید دانش و آگاهی بالایی داشته و در تمام زمینه های اینستاگرام و همچنین سایر شبکات اجتماعی اطلاعات داشته باشد.

۲. منظم و دقیق بودن مدیر پیج اینستاگرام: ادمینی که استخدام میکنید باید منظم و دقیق باشد.چرا که باید به سرعت پاسخ مشتریان را داده هر روز تولید محتوا کند و پست و استوری بگذارد و هر روز تعامل کند.

۳. خلاقیت و تولید محتوای جذاب: ادمین شما باید خلاق باشد و بداند مخاطب های هر پیج به چه محتواهایی علاقه دارند و با توجه به علاقه و نیاز آنها تولید محتوا کند.

۴. مهارت‌های ارتباطی و کار گروهی:اینکه ادمین شما ارتباط قوی بتواند با افراد برقرار کرده و بتواند کار گروهی انجام دهد بسیار مهم است.چرا که برخی از ادمین ها به دلیل نداشتن روحیه ی انتقاد پذیری و همینطور نداشتن ادبیات صحبت با مشتریان کار شما را سخت میکنند.

پیج من مخاطبان زیادی دارد آیا میتوانم آن را به چند ادمین واگذار کنم؟

بسیاری از پیج ها هستند که به دلیل داشتن فالوور و فروش بالا کارشان نسبت به سایر پیج ها سخت تر و بیشتر است.صاحبان این پیج ها باید چند ادمین استخدام کرده که هر یک از آنها توانایی انجام یک کار را داشته باشند.در واقع یک ادمین تولید محتوا ،یک ادمین تعامل ،یک دایرکتر و…باید استخدام شود.

واگذاری پیج به ادمین به پیج آسیب نمیرساند؟

از دیگر ترس های افراد این است که اگر پیج خود را به ادمین واگذار کنم احتمال آنکه به پیجم آسیب برساند زیاد میشود به همین دلیل از این کار پشیمان می‌شوند.این ترسی است که نمیتوان گفت اشتباه است چرا که برخی از ادمین ها به جای رشد پیج شما به آن آسیب رسانده و حتی آن را از دسترس شما خارج می‌کنند.اگر میخواهید پیجی که مدیریت آن را به ادمین میدهید به مشکل بر نخورد در ابتدای کار باید با ادمین قرار داد بسته شود.

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
پشتیبانی