آموزش ها

دلیل نیامدن پیام در دایرکت اینستاگرام و حل مشکل دریافت نکردن پیام جدید در دایرکت

چرا کسی نمیتونه بهم دایرکت بده؟

چرا افراد جدید نمیتونن بهم دایرکت بدن ؟

رفع مشکل نمیتوانید به این حساب پیام دهید مگر اینکه شما را دنبال کند.

چرا کسی نمیتونه بهم دایرکت بده؟

 

در این مقاله از سایت اینستاجوکار قراره به نحوه رفع مشکل YOU CAN’T MESSAGE THIS ACCOUNT UNIESS THEY FOLLOW YOU بپردازیم،  خطای نمیتوانید به این حساب پیام دهید اینستاگرام برای پیج های کاری مساوی است با افت شدید فروش،چون دیگر هیچ مشتری جدیدی نمیتواند برای شما پیام ارسال کند و درخواست خدماتی کند و حتی پیام آن ها در قسمت ریکوئست یا درخواست های دایرکت اینستاگرام هم نمایش داده نمیشوند. اما گاهی اوقات هم وقتی کسی میخواهد برای شما پیامی ارسال کند پبام ارسال میشود اما به دست شما نمیرسد و در زیر پیام خطای او دریافت پیام از همه را مجاز نمیکند به کاربر نمایش داده میشود .حال چطور مشکل نیامدن پیام جدید در دایرکت اینستاگرام را حل کنیم؟ تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید تا به شما نحوه رفع مشکل نیامدن پیام در دایرکت اینستاگرام و نمایش داده نشدن پیام ها در قسمت ریکوئست اینستاگرام را آموزش دهیم.

دایرکت اینستاگرام چیست؟

دایرکت اینستاگرام یا INSTAGRAM DIRECT ابزاری است که با استفاده از آن میتوانید با دوست و آشنایان و دیگر کاربران اینستاگرام ارتباط برقرار کنید. دایرکت اینستاگرام به شما اجازه می‌دهد تا پیام‌هایی را به یک یا چندین نفر ارسال کنید. این پیام‌ها می‌توانند حاوی متن، عکس یا ویدیوهایی باشند که گرفته‌اید یا از گالری خود آپلود کرده‌اید. همچنین می‌توانید موارد زیر را به‌عنوان پیام در INSTAGRAM DIRECT ارسال کنید:

• پست‌هایی که در فید مشاهده می‌کنید

• عکس‌ها و ویدیوها

• نمایه‌های INSTAGRAM

برای اینکه بتوانید پیام‌هایی که در دایرکت اینستاگرام ارسال کرده‌اید را مشاهده کنید مراحل زیر را انجام دهید:
۱-روی علامت موشک مانند در بالا سمت راست فید(خانه) ضربه بزنید.
۲_روی مکالمه‌ای که می‌خواهید ببینید، ضربه بزنید.

 

نیامدن پیام در دایرکت اینستاگرام

 

•حافظه پنهان(حافظه کش) برنامه اینستاگرام را پاک کنید. به تنظیمات تلفن خود بروید،وارد قسمت برنامه ها یا مدیریت برنامه ها شوید، در بین برنامه های موجود اینستاگرام را پیدا کرده و روی آن کلیک کنید و حافظه پنهان آن را پاک کنید.

•اینستاگرام را به جدیدترین نسخه به روز رسانی کنید.

•یکبار از اکانت خود خارج و مجددا وارد شوید.

•گوشی خود را یکبار خاموش و روشن کنید.

با انجام روش های گفته شده به راحتی مشکل نیامدن پیام در دایرکت اینستاگرام شما حل میشود.

 

برای دیدن نمونه کار ها اینجا کلیک کنید.

 

چرا کسی نمیتونه بهم دایرکت بده؟

یکی از مشکلات جدید کاربران اینستاگرام به خصوص کسب و کار ها این است که مخاطبان یا دنبال کنندگان آنها نمیتوانند در دایرکت برای آنها پیامی ارسال کنند و زمانی که به دایرکت آنها مراجعه میکنند، با پیغام“نمیتوانید به این حساب پیام دهید مگر اینکه شما را دنبال کند” مواجه میشوند، که این واقعا یک فاجعه خیلی بزرگ برای کسب و کار های اینستاگرام به حساب می آید. اما اصلا نگران نباشید ما در این مقاله از سایت اینستا جوکار نحوه رفع این مشکل(YOU CAN NOT MESSAGE THIS ACCOUNT UNLESS IT FOLLOWS YOU ) را به شما آموزش میدهیم.

 

رفع مشکل نیامدن پیام در دایرکت اینستاگرام

 

بهترین و ساده‌ترین روش موجود برای حل مشکل نیامدن پیام جدید در دایرکت اینستاگرام شما این است که انجام این پروسه را بر عهده کارشناسان واحد پشتیبانی اینستا جوکار قرار دهید. بدین منظور یک تماس کوتاه با شماره‌های ضمیمه شده برقرار سازید. کارشناسان ما با دریافت برخی مشخصات از سوی شما پروسه حل مشکل کسی نمیتواند به شما دایرکت پیام دهد در اینستاگرام را آغاز می‌کنند و حتی اگر لازم باشد به طور مستقیم با پشتیبانی اینستاگرام ارتباط برقرار خواهند کرد و نهایتا مشکل دریافت نکردن پیام جدید در دایرکت اینستاگرام شما را حل می‌کنند. پس بهترین و بی‌دردسرترین روشی که می‌توانید از آن برای حل مشکل اینستاگرام خود استفاده کنید، مربوط به تماس گرفتن با کارشناسان اینستا جوکار  می‌شود.

روش اول:

۱-وارد برنامه اینستاگرام شوید، به قسمت پروفایل خود بروید، روی سه خط بالای صفحه کلیک و گزینه SETTING یا تنظیمات را انتخاب کنید.

چرا کسی نمیتونه بهم دایرکت بده؟

۲- بعد از وارد شدن به قسمت تنظیمات، گزینه PRIVACY یا حریم خصوصی را انتخاب کنید.

چرا کسی نمیتونه بهم دایرکت بده؟

۳-وقتی وارد قسمت PRIVACY یا حریم خصوصی شدید، کمی به پایین صفحه بروید و روی گزینه MESSAGES یا پیام ها کلیک کنید.

 

چرا کسی نمیتونه بهم دایرکت بده؟

۴-بعد از وارد شدن به این قسمت، با صفحه ای مثل تصویر زیر روبه رو میشوید، که ما با دو گزینه ابتدایی این قسمت کار داریم،

YOUR FOLLOWERS ON INSTAGRAM
دنبال کنندگان شما در اینستاگرام

OTHER ON INSTAGRAM
دیگران در اینستاگرام

باید وارد هر دو قسمت شوید، و تیک MESSAGE REQUESTS را انتخاب کنید.(مثل تصویر زیر)

چرا کسی نمیتونه بهم دایرکت بده؟

 

 

نیامدن پیام در دایرکت اینستاگرام

 

روش دوم:

۱-وارد تنظیمات موبایل خود شوید، به قسمت برنامه ها یا مدیریت برنامه ها بروید.

 

چرا کسی نمیتونه بهم دایرکت بده؟

۳- برنامه اینستاگرام را پیدا و روی آن کلیک کنید.

 

چرا کسی نمیتونه بهم دایرکت بده؟

۴-قسمت اعلان ها را انتخاب کنید.

 

چرا کسی نمیتونه بهم دایرکت بده؟

۵-تیک نمایش همه اعلان ها را روشن کنید.

 

چرا کسی نمیتونه بهم دایرکت بده؟

با انجام این روش ها به راحتی مشکل نیامدن پیام در دایرکت اینستاگرام شما حل میشود، و کاربران میتوانند به راحتی برای شما در دایرکت پیام ارسال کنند.

مطالب پیشنهادی :

رفع مشکل ارور و خطای Help us confirm you own this account اینستاگرام

مشکل اینستاگرام we suspended your account on تعلیق شدن پیج

اگر با انجام روش های گفته شده خطای  YOU CAN’T MESSAGE THIS ACCOUNT UNIESS THEY FOLLOW YOU اینستاگرام شما حل نشد، نیاز به ارتباط با پشتیبانی اینستاگرام و برسی های بیشتری دارد که پشتیبانی اینستاجوکار با دریافت هزینه این کار را برای شما انجام میدهد.

چطور برای شخصی در اینستاگرام پیام ارسال کنیم؟

برای ارسال پیام به یک شخص، روی علامت موشک مانند در سمت راست بالای صفحه کلیک کنید، چت شخص مورد نظر را پیدا کرده روی آن کلیک کنید و برای او پیام ارسال کنید یا اینکه نام کاربری آن را در قسمت سرچ وارد کرده، بعد از بالا آمدن نمایه آن روی پیام کلیک کنید.

چطور برای پیج های خصوصی (پرایوت) پیام ارسال کنیم؟

برای اینکه بتوانید برای پیج های خصوصی در اینستاگرام پیام ارسال کنید، نام کاربری آن اکانت را در قسمت سرچ اینستاگرام وارد کنید، بعد روی پروفایل آن کلیک کنید و در بالای صفحه(پروفایل شخص مورد نظر) سه نقطه را انتخاب و روی پیام دادن کلیک کنید.

چطور یک عکس یا ویدیو را در دایرکت اینستاگرام برای یک شخص ارسال کنیم؟

برای اینکه بتوانید یک عکس یا ویدیو در دایرکت اینستاگرام ارسال کنید طبق مرحله گفته شده وارد صفحه چت شخص مورد نظر شوید، با کلیک روی علامت دوربین میتوانید عکس یا ویدیو جدیدی ضبط کنید و ارسال کنید، یا با انتخاب علامت گالری میتوانید عکس و ویدیو های قدیمی را انتخاب و ارسال کنید. توجه کنید بعد از انتخاب عکس یا ویدیو مورد نظر، قبل از ارسال در دایرکت سه گزینه زیر آن عکس یا ویدیو نمایش داده میشود که میتوانید تعیین کنید، شخص گیرنده عکس فقط یکبار یا دو بار بتواند آن عکس را مشاهده کند یا برای همیشه در چت بماند و قابل مشاهده باشد.

چطور یک پست را در دایرکت ارسال کنیم؟

قابلیتی در اینستاگرام وجود دارد که شما با استفاده از آن میتوانید پست های خود یا پست های دیگران را در دایرکت برای دوست و آشنایان خود ارسال کنید، برای انجام این کار مراحل زیر را انجام دهید:

•پست مورد نظر را انتخاب کنید و زیر آن پست روی علامت موشک مانند کلیک کنید.

 

چرا کسی نمیتونه بهم دایرکت بده؟

•بعد از انتخاب علامت موشک مانند با صفحه ای مثل تصویر زیر روبه رو میشوید.آیدی یا نام کاربری شخصی که میخواهید پست را برای او در دایرکت ارسال کنید، در قسمت سرچ مشخص شده وارد کنید، بعد از بالا آمدن اکانت مورد نظر روی دکمه ارسال کنار اکانت ضربه بزنید.

 

چرا کسی نمیتونه بهم دایرکت بده؟

 

بدین صورت شما میتوانید پست های خود یا پست های دیگران را در دایرکت اینستاگرام به اشتراک بگذارید، توجه کنید، بعد از انتخاب پست شما میتوانید آن پست را همزمان برای چند نفر در دایرکت ارسال کنید.

چطور پیامی که در دایرکت ارسال کردیم را کامل حذف کنیم؟

اگر پیامی را در دایرکت اینستاگرام برای شخصی ارسال کرده اید اما از ارسال آن پیام(متنی، عکس یا ویدیو…) پشیمان شده اید و میخواهید پیام هم برای شما و هم برای آن شخص پاک شود مراحل زیر را انجام دهید:
•وارد چت شخص مورد نظر شوید.
•روی پیام مورد نظر کلیک کنید و چند لحظه نگه دارید.
•بعد از نمایان شدن گزینه ها روی لغو ارسال کلیک کنید.
و به همین راحتی پیام ارسالی شما، حذف میشود و شخص گیرنده دیگر نمیتواند آن پیام را ببیند، توجه کنید در حال حاضر امکان لغو ارسال همه پیام ها به صورت یکجا وجود ندارد.

 

چطور تمام پیام های دایرکت را یکجا حذف کنیم؟ 

اگر تعداد پیام های دایرکت اینستاگرام شما زیاد است و قصد دارید که آنها را حذف کنید، باید ابتدا پیج اینستاگرام خود را به حالت  کریتور CREATOR  ببرید، برای بردن پیج به حالت کریتور ابتدا شماره و ایمیل اینستاگرام خود را روی اکانت تایبد کنید.سپس مراحل زیر را انجام دهید؛

• به صفحه پروفایل خود بروید و بعد از انتخاب سه خط بالای صفحه روی گزینه SETTING یا تنظیمات کلیک کنید.

 

چرا کسی نمیتونه بهم دایرکت بده؟

 

•وارد قسمت ACCOUNT یا حساب شوید و به انتهای صفحه بروید و روی SWITCH TO PRIFESSONIAL ACCOUNT  یا جابه جایی به حساب حرفه ای کلیک کنید.

 

چرا کسی نمیتونه بهم دایرکت بده؟

 

•در مرحله بعد CONTINE یا ادامه را انتخاب کنید، تا به مرحله انتخاب دسته برسید، یکی از دسته ها را انتخاب و تیک آن را روشن کنید و ادامه یا CONTINE را انتخاب کنید، بعد با صفحه ای مثل تصویر زیر روبه رو میشوید، گزینه اول CREATOR یا سازنده را تیک میزنید.

 

چرا کسی نمیتونه بهم دایرکت بده؟

 

• و در آخر گزینه NEXT یا تایید را میزنید و از اینستاگرام خروج میزنید، مجدد وارد اینستاگرام شده و به قسمت دایرکت بروید، میبینید که یک علامت سه خط بالای قسمت دایرکت ظاهر شده، روی آن کلیک میکنید.

 

چرا کسی نمیتونه بهم دایرکت بده؟

 

بعد از کلیک روی آن میتوانید هر تعداد پیام در دایرکت اینستاگرام را علامت گذاری و یکجا حذف کنید. پیشنهاد میکنم در هر بار علامت گذاری بیشتر از ۵۰ پیام علامت گذاری نکنید.

 

چطور یک اکانت کامل را در دایرکت اینستاگرام برای شخصی ارسال کنیم؟

اگر قصد دارید یک اکانت را در دایرکت برای شخصی ارسال کنید مراحل زیر را انجام دهید.
•آیدی یا نام کاربری اکانت مورد نظرتان را در قسمت سرچ اینستاگرام وارد کنید بعد از کلیک کردن روی اکانت مورد نظر روی سه خط بالای اکانت مورد نظر کلیک کنید.

 

چرا کسی نمیتونه بهم دایرکت بده؟

•بعد از کلیک روی سه نقطه روی گزینه اشتراک گذاری این نمایه یا SHARE THIS PROFILE کلیک کنید.

 

چرا کسی نمیتونه بهم دایرکت بده؟

 

• و در آخر مثل قسمت (ارسال پست در دایرکت) نام کاربری شخص مورد نظر را در قسمت سرچ مشخص شده وارد کنید و روی ارسال کلیک کنید.

و به همین راحتی میتوانید یک اکانت کامل را در دایرکت برای دوستان خود ارسال کنید.

ممنون که تا انتهای این مقاله با همراه بودید، اگر سوال یا مشکلی در مورد دایرکت اینستاگرام دارید به پشتیبانی سایت د واتساپ پیام دهید.

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
پشتیبانی