ادمینی

استخدام ادمین حرفه ای اینستاگرام غیر حضوری

استخدام ادمین حرفه ای و کاربلد اینستاگرام به صورت غیر حضوری یکی از دغدغه هایی هست ، که اکثر صاحبین کسب و کار ها برای سپردن پیج به دست ادمین دارند.احتمالا شمایی که اینجا هستید ، به  دنبال یک ادمین حرفه ای و قابل اعتماد هستید که مدیریت پیج اینستاگرام خود را بر عهده او بسپارید. در این مقاله از وب سایت اینستا جوکار قصد داریم، تمام ویژگی هایی که یک ادمین حرفه ای اینستاگرام باید داشته باشه رو به شما معرفی میکنیم و همچنین ترفند هایی برای استخدام کردن و پیدا کردن یک ادمین قابل اعتماد را به شما میگوییم.

استخدام ادمین حرفه ای اینستاگرام غیر حضوری

ادمین حرفه ای کیست؟

ادمین اینستاگرام فردی است که یک یا چند پبج اینستاگرام را مدیریت می کند. کارهای روتین ادمین اینستاگرام: مدیریت اکانت و تمیزکاری (مانند حذف فالوورهای روح و پاک کردن کامنت های نامناسب)+آپلود پست+پاسخ به کامنت ها+ارسال استوری+افزایش فالوورها+پاسخگویی به دایرکت ها+افزایش تعامل ها+تحلیل داده های اینسایت

استخدام ادمین پیج 

بین صد ها نفر ادمینی که وجود دارد کدام یک از آنها حرفه ای هستند و چطور میتوانیم ادمین حرفه ای را از بین سایر ادمین ها تشخیص بدهیم.ا گر شما هم نمی‌دانید که ادمین حرفه ای چه کسی است و چرا باید پیج خود را به یک ادمین حرفه ای واگذار کنیم حتما در این مقاله همراه ما باشید.

استخدام ادمین حرفه ای اینستاگرام غیر حضوری

چه ادمینی برای پیج انتخاب کنیم؟

صد ها نفر وجود دارند که ادعای ادمینی داشته و ادمینی میکنند اما اینکه ما بتوانیم ادمین خوب و بد را تشخیص داده و کار خود را به آنها بسپاریم کمی کار دشواری است. ما باید بین تمام ادمین ها ادمینی را انتخاب کنیم که بهترین آموزش ها را دیده باشد و علاوه بر رزومه قوی که دارد رضایت بالایی نیز از طرف سایر کارفرماها برای او باشد. اگر ما مدیریت پیج را به هر ادمینی واگذار کنیم در واقع می‌توان گفت با دست خودمان پیجمان را نابود کرده ایم چرا که واگذاری مدیریت پیج به ادمین هایی که تجربه و آگاهی خوبی در مورد اینستاگرام ندارند برای پیج ما بسیار بد است. ما باید از ادمین مورد نظر سابقه و یا رزومه کاری یا پیج هایی که قبلاً روی آنها فعالیت داشته است را بگیریم و هر ادمینی را برای مدیریت پیج انتخاب نکنیم.

استخدام ادمین حرفه ای اینستاگرام غیر حضوری

ادمین حرفه ای چه ویژگی هایی دارد ؟

ممکن است یکی از سوال هایی که الان در ذهنتان ایجاد شده این باشد که ادمین حرفه ای چه ویژگی هایی دارد و چطور میتوانیم ادمین حرفه ای پیدا کنیم و مدیریت پیج را به او بسپاریم. باید به شما بگویم از جمله ویژگی های یک ادمین حرفه ای شیوه ی برخورد و طرز صحبت او با مشتری است. چرا که ادمین مدیریت علاوه بر مدیریت پیج کار پاسخگویی به مشتری را نیز انجام میدهد و اگر این ادمین فن بیان و برخورد خوبی با مشتری نداشته باشد نه تنها باعث میشود ما مشتری خود را از دست بدهیم بلکه نمی‌توانیم اعتماد مشتری ها را جلب کنیم. پس قبل از هر چیزی سعی کنید صحبت کردن و طرز رفتار ادمین را در نظر بگیرید. از دیگر ویژگی هایی که یک ادمین حرفه ای باید داشته باشد داشتن رزومه ی قوی است.اگر ادمین مورد نظر بتواند به خوبی از کار خود دفاع کند و رزومه ی قوی و موفقی را به شما ارائه کند میتوان گفت او یک ادمین حرفه ای است. این رزومه میتواند سابقه،اطلاعات،دوره های گذرانده شده،پیج‌هایی که روی آنها فعالیت داشته است باشد یا میتواند پیج کاری خود ادمین باشد.
چرا که اگر ادمین پیج کاری در رابطه با کار خود داشته باشد اعتماد کارفرما نیز نسبت به او جلب شده و متوجه تخصص او در کارش میشود.

استخدام ادمین حرفه ای اینستاگرام غیر حضوری

از ویژگی های دیگری که یک ادمین حرفه ای اینستاگرام باید داشته باشد آشنایی کامل با اینستاگرام است. ادمین اینستاگرام باید کار با تمام بخش های اینستاگرام را بلد باشد و تمام الگوریتم آن را به خوبی بداند تا بتواند پیج شما را به سرعت رشد داده و شما را به در آمد برساند. ویژگی دیگر ادمین حرفه ای آشنایی با نرم افزار های ادیت است. اگر از ادمین ،تولید محتوا نیز میخواهید باید او را از لحاظ خلاقیت در ادیت نیز بسنجید.چرا که دیزاین پیج بسیار بخش مهمی است و تاثیر به سزایی در رشد پیج ما دارد پس حتما به این نکته توجه داشته باشید که یک ادمین حرفه ای باید یک ادیتور حرفه ای نیز باشد.

به چه ادمینی اعتماد کنیم؟

این نکته بسیار مهم است که به هر ادمینی اعتماد نکرده و ادمینی را برای پیج خود برگزینیم که بهترین سابقه ی کاری را داشته باشد. پیجی که به ادمین میدهید می‌تواند پیجی باشد که تعداد فالوور بالایی دارد و به جایگاه خوبی رسیده است یا میتواند پیجی باشد که قرار است از صفر زده شده و ادمین روی آن فعالیت کند. باید به این نکته توجه داشته باشید که اگر قرار است پیج خود را به خصوص اگر پیج قدیمی است به ادمین بدهید آن ادمین شخص قابل اعتمادی باشد و پسوورد یا رمز پیج شما را تغییر ندهد.چرا که یکی از معضلات بزرگی که این روزها وجود دارد پریدن پیج بسیاری از اشخاص توسط ادمین است. اگر میخواهید شما نیز دچار چنین مشکلی نشوید باید قبل از هر کار با ادمین قرارداد بسته و از او سابقه کار بخواهید و همچنین ادمینی را انتخاب کنید که دارای مجوز و نماد اعتماد باشد.

ادمین حرفه ای اینستاگرام چه کار هایی انجام میدهد؟

ادمین میتواند کارهایی مانند نوشتن سناریو استوری،تولید محتوا،پاسخ به دایرکت و کامنت،جذب مشتری،جذب فالوور،تعامل،ادیت،طراحی بنر تبلیغاتی،کار با سایر شبکه های اجتماعی،فن بیان قوی برای جلوی دوربین آمدن،عکاسی و… را انجام دهد که در مورد تمام این موارد در چند مقاله ی قبل صحبت کردیم.

فواید استخدام ادمین برای پیج چیست؟

اگر پیج کاری در اینستاگرام دارید که میخواهید آن را رشد دهید یا میخواهید به فروش بالا،فالوور بالا،مشتری بالا و… برسید لازم است یک ادمین حرفه ای اینستاگرام برای پیج خود استخدام کرده و از او بخواهید تمام این کارها را برای شما انجام دهد چرا که ادمین حرفه ای اینستاگرام در تمام این زمینه ها آموزش دیده و حرفه ای است و می‌تواند سریعا شما را به فالوور و مشتری بالا برساند و بیزینس شما را رشد دهد.

استخدام ادمین حرفه ای اینستاگرام غیر حضوری

وظایف ادمین چیست ؟

۱- تحقیق و آموختن مختصری جهت آشنایی با شغل و حرفه مرتبط با پیج
۲- انتشار محتوا به صورت پست ، استوری و ریلز منظم و مستمر
۳- آنالیز پیج اینستاگرام شما و رقبای شما در اینستاگرام
۴- نوشتن متن و کپشن و هشتگ مناسب برای هر پست جهت  جلب اعتماد مشتریان
۵- پاسخگویی به دایرکت‌ها و کامنت ها در اسرع وقت با رعایت ادب و جذب مشتری
۶- تولید محتوا به صورت فیلم یا عکس برای پست و استوری
۷- پاسخ به واکنش فالورها در ریپلای کردن  استوری ها
۸- تدوین و برنامه ریزی در مورد افزایش لایک ، فالور و بازدید پیج
۹- رعایت نکات امنیتی پیج و رعایت دقیق قوانین اینستاگرام و آشنایی با الگوریتم های اینستا
۱۰- نوشتن بایو مناسب که حوزه ی کاری را کاملا مشخص کنپ
۱۱- ویرایش مختصر عکس ها و تدوین فیلم ها با تسلط به نرم افزارهای مربوطه
۱۲- آشنایی با پیج های تبلیغاتی و توانایی انجام تبلیغات
۱۳- شناخت بازار هدف و استراتژی فروش در اینستاگرام
۱۴- خلاقیت و ایده پردازی در ایجاد پست و استوری
۱۵- ایجاد تعامل با فالورها نظیر ساخت استوری های نظرسنجی
۱۶- فعالیت و تعامل در پیج  (کنترل شده، محدود و با فاصله)
۱۷- توانایی عکاسی و فیلمبرداری حرفه ای با ابزارهای مناسب

استخدام ادمین حرفه ای اینستاگرام غیر حضوری

حقوق ادمین حرفه ای اینستاگرام چقدر است؟

یک ادمین اینستاگرام با توجه به موقعیت کاری خود و کارهایی که انجام می دهد بین ۲ میلیون تا ۲۰ میلیون ماهیانه و حتی بیشتر کسب درآمد می کند. فرض کنید که یک پک آموزشی دارید و قیمت آن ۵۰۰ هزار تومان است و ۵۰ نفر هم آن را میخرند پس شما ۲۵ میلیون تومان کسب درآمد کردید پس درآمد ادمین اینستاگرام حرفه ای با درآمد ادمین اینستاگرام مبتدی متفاوت است و همچنین فرد بسته به کارهایی که انجام می دهده درآمد کسب می کند. کسی که پروژه های ادمینی می گیرد نهایت درآمد ماهیانه اش ۲۰ میلیون تومان خواهد بود چون بیش از چند پیج دیگر کشش مدیریت ندارد اما فروشنده آموزش می تواند درآمد بیشتری کسب کند.

مطالب پیشنهادی :

چرا باید پیج را به ادمین واگذار کنیم ؟

ویژگی ادمین حرفه ای اینستاگرام + انواع ادمین

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
پشتیبانی