آموزش هااینستاگرام

نمیتوانیم به این شماره لینکی ارسال کنیم-ارسال نشدن کد دو مرحله ای اینستاگرام

چرا کد دو مرحله ای اینستاگرام ارسال نمیشه؟
مشکل دریافت نکردن کد دو مرحله ای اینستاگرام
رفع مشکل ارسال نشدن کد دو مرحله ای اینستاگرام

کاربران اینستاگرام در مواقعی که رمز پیج خود را فراموش میکنند به ناچار مجبورند که رمز خود را بازیابی کنند تا مجدد وارد پیج خودشان شوند.
اما در بیشتر مواقع با زدن گزینه ارسال پیامک کد ۶ رقمی را دریافت نمیکنند و نمیتوانند وارد حساب خود شوند،یا با زدن گزینه ارسال پیامک با خطای (به دلیل تنظیمات امنیتی نمیتوانیم به این شماره لینکی ارسال کنیم) روبه رو میشوند.

چرا با خطای نمیتوانیم لینکی به این شماره ارسال کنیم روبه رو میشویم؟

ارسال نشدن لینک پیامکی

اگر شما هم هنگام بازیابی اکانت اینستاگرام خود با خطای(به دلیل تنظیمات امنیتی نمیتوانیم به این شماره لینکی ارسال کنیم) روبه شدید، دلیلش این است که شما هنگامی که در اکانت خود فعال بودید، تنظیمات تایید دو مرحله ای اکانت اینستاگرام خود را روشن کردید، به همین خاطر الان برای تغییر رمز یا ورود به اکانت با خطای نمیتوانیم به این شماره لینکی ارسال کنیم روبه رو میشوید.که ما در این مقاله از سایت اینستا جوکار قراره به نحوه رفع این مشکل و رفع مشکل ارسال نشدن کد دو مرحله ای اینستاگرم بپردازیم،

برای رفع مشکل ارسال نشدن کد دو مرحله ای اینستاگرام و رفع خطای نمیتوانیم به این شماره لینکی ارسال کنیم، روش هایی که در ادامه مطلب گفته میشه رو انجام بدید، تا مشکل نیامدن کد دو مرحله ای اینستاگرام و خطای نمیتوانیم به این شماره لینکی ارسال کنیم رفع شود.

ارسال نشدن لینک پیامکی

رفع مشکل ارسال نشدن کد دو مرحله ای اینستاگرام

رفع خطای نمیتوانیم به این شماره پیوندی ارسال کنیم

اینترنت گوشیتون رو عوض کنید

از خط دیگری برای اینترنت استفاده کنید،مثلا اگر از ایرانسل استفاده میکنید، تغییر دهید و اینترنت همراه اول استفاده کنید.یا اگر به وای فا وصل هستید،یکبار هم از اینترنت خط خودتون استفاده کنید.در بعضی مواقع با انجام این کار مشکل ارسال نشدن کد دو مرحله ای اینستاگرام و خطای نمیتوانیم به این شماره لینکی ارسال کنیم حل شده.

برنامه اینستاگرام را به روزرسانی کنید

عدم به روزرسانی اینستاگرام میتواند، هزاران مشکل برای شما ایجاد کنید،به فروشگاه پلی بروید و برنامه اینستاگرام را آپدیت کنید.تا مشکلاتی مثل ارسال نشدن کد دو مرحله ای اینستاگرام و خطای نمیتوانیم به این شماره لینکی ارسال کنیم، حل شود.

گوشی خود را خاموش و روشن کنید

برای رفع مشکل ارسال نشدن کد دو مرحله ای اینستاگرام و رفع خطای نمیتوانیم به این شماره لینکی ارسال کنیم، اینترنت خود را قطع کنید بعد یکبار گوشی خود را خاموش و مجدد روشن کنید،در خیلی از مواقع دیده شده با انجام این کار مشکل نیامدن کد دو مرحله ای اینستاگرام حل شده.

حذف نصب اینستاگرام

برای رفع مشکل ارسال نشدن کد دو مرحله ای اینستاگرام یکبار برنامه اینستاگرام خود را حذف و مجدد نصب کنید.احتمالا مشکل شما حل شود

برسی مشکل اینترنت

بسیاری از مواقع دلیل ارسال نشدن کد دو مرحله ای اینستاگرام و روبه رو شدن با خطای نمیتوانیم به این شماره لینکی ارسال کنیم، ایراد در شبکه یا اینترنت است. حال این ایراد می تواند از اینترنت خودتان باشد یا اینکه مشکل از سمت زیرساخت باشد. اگر مشکل از زیرساخت باشد تقریبا کاری نمی توان کرد و باید منتظر ماند که مشکل زیرساخت برطرف گردد.

برای رفع مشکل ارسال نشدن کد دو مرحله ای اینستاگرام و خطای نمیتوانیم به این شماره لینکی ارسال کنیم، تمام مراحل گفته شده رو انجام بدید، تا مشکل شما حل شود.

اگر برای ورود به اینستاگرام همچنان با مشکل روبه هستید، با پشتیبانی اینستا جوکار در واتساپ ارتباط برقرار کنید.

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
پشتیبانی