آموزش هااینستاگرام

کد های بکاپ اینستاگرام

کدهای بکاپ اینستاگرام

چطور کدهای بکاپ اینستاگرام را دریافت کنیم؟

نحوه پیدا کردن کدهای بکاپ اینستاگرام

کد های بکاپ اینستاگرام

احراز هویت دو عاملی اینستاگرام چیست؟

احراز هویت دو عاملی اینستاگرام یک سپر امنیتی در برابر ورود های غیر مجاز به حساب اینستاگرام شماست که با فعال کردن آن میتوانید امنیت اکانت اینستاگرام خود را افزایش دهید. و از خطرات هک در امان بمانید، تایید دو مرحله ای اینستاگرام به این صورت هست که برای ورود به حساب اینستاگرام خود، بعد از وارد کردن نام کاربری و رمز عبور، برای ادامه کار و ورود به حساب نیاز به یک کد شش رقمی هم برای ورود دارید که به صورت پیامک برای شماره تلفن شما ارسال میشود.

بیشتر بخوانید»»» راز های ورود به اکسپلور

 

نحوه فعال کردن تایید دو مرحله ای اینستاگرام:

۱_به تنظیمات اکانت اینستاگرام خود بروید.

۲-وارد قسمت امنیت شوید.

۳-به قسمت تایید دو مرحله ای بروید.

۴-در این قسمت میتوانید تایید دو مرحله ای اکانت اینستاگرام را برای اکانت خود فعال کنید.

بعد از فعالسازی تایید دو مرحله ای چند کد هشت رقمی یا همان کد های بکاپ به شما میدهد که باید آن ها را در جای امنی نگهداری کنید.

فراموشی کد های بکاپ اینستاگرام:

اگر قبلا تایید دو مرحله ای اکانت اینستاگرام خود را فعال کرده اما از کد های بکاپ اسکرین شات نگرفته اید یا انها را در جایی یادداشت نکرده اید میتوانید به راحتی آنها را پیدا کرده و یادداشت کنید.

۱-وارد برنامه اینستاگرام شوید.

۲- به قسمت تنظیمات اینستاگرام بروید.

۳-وارد قسمت احراز هویت دو عاملی شوید.

۴- روی گزینه روش های بیشتر کلیک کنید.

۵-و در آخر روی کد های پشتیبان کلیک کنید.

و به این صورت میتوانید کد های بکاپ ، مربوط به دو مرحله ای اکانت اینستاگرام خود را پیدا کنید.

رفع مشکل دریافت نکردن کد امنیتی اینستاگرام: 

کد های بکاپ اینستاگرام

اینترنت گوشیتون رو عوض کنید

از خط دیگری برای اینترنت استفاده کنید،مثلا اگر از ایرانسل استفاده میکنید، تغییر دهید و اینترنت همراه اول استفاده کنید.یا اگر به وای فا وصل هستید،یکبار هم از اینترنت خط خودتون استفاده کنید.در بعضی مواقع با انجام این کار مشکل ارسال نشدن کد دو مرحله ای اینستاگرام و خطای نمیتوانیم به این شماره لینکی ارسال کنیم حل شده.

برنامه اینستاگرام را به روزرسانی کنید

عدم به روزرسانی اینستاگرام میتواند، هزاران مشکل برای شما ایجاد کنید،به فروشگاه پلی بروید و برنامه اینستاگرام را آپدیت کنید.تا مشکلاتی مثل ارسال نشدن کد دو مرحله ای اینستاگرام و خطای نمیتوانیم به این شماره لینکی ارسال کنیم، حل شود.

گوشی خود را خاموش و روشن کنید

برای رفع مشکل ارسال نشدن کد دو مرحله ای اینستاگرام و رفع خطای نمیتوانیم به این شماره لینکی ارسال کنیم، اینترنت خود را قطع کنید بعد یکبار گوشی خود را خاموش و مجدد روشن کنید،در خیلی از مواقع دیده شده با انجام این کار مشکل نیامدن کد دو مرحله ای اینستاگرام حل شده.

حذف نصب اینستاگرام

برای رفع مشکل ارسال نشدن کد دو مرحله ای اینستاگرام یکبار برنامه اینستاگرام خود را حذف و مجدد نصب کنید.احتمالا مشکل شما حل شود

برسی مشکل اینترنت

بسیاری از مواقع دلیل ارسال نشدن کد دو مرحله ای اینستاگرام و روبه رو شدن با خطای نمیتوانیم به این شماره لینکی ارسال کنیم، ایراد در شبکه یا اینترنت است. حال این ایراد می تواند از اینترنت خودتان باشد یا اینکه مشکل از سمت زیرساخت باشد. اگر مشکل از زیرساخت باشد تقریبا کاری نمی توان کرد و باید منتظر ماند که مشکل زیرساخت برطرف گردد.

 

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
پشتیبانی